Zavrieť

Porady

Môžem mať viacej stredných škôl?

Mám Strednú priemyselnú školu s administratívnym odborom, ale chcel by som si doplniť vzdelanie o nejakú odbornú činnosť. Je jedno či už kurzom, alebo nejakou inou strednou školou, ale dopniť si vzdelanie aby som si mohol nájsť jednoduchšie prácu.
wagner A prečo si nespravíš vysokú školu? Keď budeš mať dve stredné školy tak Ti budú nanič. Treba ísť na výšku - dá sa študovať popri zamestnaní. Informuj sa aj o poplatkoch. Za denné štúdium sa neplatí.
David.M Hej ale tak s tým súvisia aj náklady na intrák, na jedlo a cestovné. Pokiaľ ide o výšku, mám ekonomickú strednú ale výšku chcem stavebnú. Pred nástupom na výšku chcem o stavebnej práci čo to vedieť. Pracujem na stavbe. Je tam fajn ale lepšie by bolo ak by som tam nemusel robiť pomocné práce ale aby som mohol zažiť kariérny rast.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Áno môžeš, len si musíš správne vybrať...dá sa spraviť aj popri zamestnaní, len sa treba informovať na riaditeľstve tej, ktorú si vyberieš.

    Môžem mať viacej stredných škôl?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.