Zavrieť

Porady

Spravne urobit uzavierku z registracnej pokladne.

Dobry den potrebujem radu podnikam v oblasti sluzieb mam ale aj predaj tovaru na konci mesiaca urobim uzavierku a vobec mi na paske nevytlaci kolko eur bolo za sluzby a kolko tovar .Ak mozete mi niekto poradit ako sa da spravit uzavierka aby rozlisovalo skupiny mam pokladnu DATECS MP55L dakujem.A ako sa daju stiahnut udaje s pokladne do pociraca ak plna pamet.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    V tvojom manuáli máš napísané typy uzávierok: prehladová uzávierka...intervalová uzávierka podrobná a súhrnná. Takže ked ideš tlačiť uzávierku, šípkami hore alebo dole hladaj prehladovú alebo podrobnú uzávierku
    zabka3 Prave ze ja ked spravim podla manualu uzavierku tak mi to vytlaci bez skupin a potom nemam prehlad o sluzbach a predaji vytlaci len obrat celkom.A To co pises typy uzavierok v manuali nemam.
    Danielle369 Zavolaj servisnému technikovi, nech ti povie ako máš postupovať.
    Ja som si pozrela tvoj manuál tvojej pokladne...DATECS MP55L

    Spravne urobit uzavierku z registracnej pokladne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.