Zavrieť

Porady

Úprava odkazu v profile

Všimla som si, že keď odošlem niekomu odkaz do profilu, nedá sa hneď upraviť po nájdení dákej chyby. Chýbajú tam tlačítka "upraviť, pozrieť vzájomné odkazy, nahlásiť". Až keď odídem zo stránky, a vrátim sa späť, naskočia tieto tlačítka vedľa môjho mena vpravo .
Naposledy upravil Žabinka : 10.05.13 at 13:50
Richard ešte to robí? Aký prehliadač?
Žabinka Ešte stále to robí, prehliadač Firefox.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pokiaľ píšeš a ešte neodošleš - tiež sa to dá upravovať - mazaním, kopírovaním - ako v klasickom textovom editore, alebo v Poznámkovom bloku. Ak odošleš - je to už hotová verzia, ktorú však môžeš ešte upraviť Edit-om (tak ako niektoré príspevky v témach) a odoslaním sa pôvodná verzia u prijímateľa prepíše tou upravenou. Okrem toho - ak si v profile niekoho a odošleš - tak vidíš, čo mu došlo (lebo to nie je tvoj profil, ale jeho), takže to ešte môžeš editovať.
    Žabinka Asi som to nezrozumiteľne napísala. Takže takto. Napíšem odkaz, odošlem. Prečítam si v cudzom profile, čo som napísala, a zistím hrubicu. Chcem opraviť, ale neukazuje sa mi tam to pero, ktoré slúži na editáciu. Musím z cudzieho profilu odísť, a až keď sa vrátim nazad do cudzieho profilu, tak tam to pero mám, aj s trojuholníkom a bublinou (či čo to je)
    misoft Už som pochopil - odoslanie-odchod-zistenie chyby-späť do profilu-oprava. Vtip je v tom, že sa to musí uložiť na server k určitému profilu. Až keď je to uložené, potom možno zo serveru vytiahnuť a editovať a to prepíše pôvodné na serveri. Ale máš pravdu - je to chyba. Priradil som to aj do Chyby na stránke.

    Úprava odkazu v profile

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.