Zavrieť

Porady

Dovolenka do Chorvátska so psíkom

Ahojte poraďáci,kto by mi poradil nejakú dobrú destináciu, resp. kontakt na dovolenku do Chorvástka, ale len so psíkom.... Konečne sa mi poradilo manžela presvedčiť, že dovolenka môže byť aj v trojici - teda my dvaja plus náš domáci miláčik. Len teraz je problém - kam ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

    som jeden MIRCO MIRCO1972
    Ahoj,
    záleží či chcete ísť cez CK alebo súkromne. My tento rok idem cez CK s havinom na dva týždne do HR na dve rôzne miesta a riešil som to tak, že som oslovil všetky možné CK e-mailom a zadal si podmienky. Hlavná podmienka bola samozrejme ubytovanie so psíkom. Pre istotu som tam dal aj jeho fotku a váhu. Staford 30 kg.
    A čuduj sa svete, našla sa CK , čo s tým nemá problém. Stojí ma to síce 7 € na deň, ale ideme všetci. Je to naša prvá dovolenka s havinom. Verím, že všetko dopadne dobre. Pas ma vyšiel na 16 €. Vlani sme boli bez neho 2 týždne v ITA , ale to už neurobím nikdy. To len psíčkari pochopia o čom píšem. Skús CK Settour. Od nich som si vybral. Napíš im do e-mailu čo požaduješ a uvidíš.

    Prajem Vám peknú dovolenku.

    MIRCO

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    V Chorvatsku nie je vsade dovolene chodit so psikom na plaz.Treba davat pozor, kde idete, aby z dovolenky nebol potom smutny psik, zavrety v apartmane.Poznam dobru destinaciu na dovolenku so psikom, chodime tam uz par rokov, poslem ti kontakt v sukromnej sprave. urcite budete spokojni.
    alaya1 dolezite si je zistit, ci v tom ktorom letovisku moze pes ist aj na plaz, lebo Chorvati nemaju radi, aj ked sa pes venci po uliciach. tam si treba na psa dat pozor.

    Dovolenka do Chorvátska so psíkom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.