Zavrieť

Porady

Staviam dve drobné stavby (sklad,altan)pri sebe.Položením pomúrnice som ich neodelil (nerozreza)aby bola medzera.Na nieči popud došla prac.obec úradu odd.výstavby s tlačivom na zastavenie stavby.

Pri návšteve obec.úradu som sa opýtal na Vykonávaciu vyhlášku a §122 odst.2 že mi nebola daná ani žiadna možnosť vykonať zmenu.Veď stačilo zobrať pílu a na pomúrnici vyrezať medzeru na ich odelenie.Na moju otázku prečo tak konala,tak mi bola daná odpoveď,že Vykonávacia vyhláška je len informatívna a my sme tu na to aby sme rozhodli. Zároveň bol daný návrh na priestupkové konanie.Bol som zároveň upozornený,že stavať drobné stavby už nemôžem.Musí to byť stavba a s projektom (na altán 6 stojok a dve pomúrnce a krov ?Základ nieje pevne spojený so zemou-dlaždice 500x500x5).Poradíte mi ako mám postupovať ? Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Staviam dve drobné stavby (sklad,altan)pri sebe.Položením pomúrnice som ich neodelil (nerozreza)aby bola medzera.Na nieči popud došla prac.obec úradu odd.výstavby s tlačivom na zastavenie stavby.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.