Zavrieť

Porady

preradenie na inu pracu pocas cerpania dovoleniek

dobry den.chcem sa spytat,ci ma moze zamestnavatel preradit na inu pracu(z kucharky na upratovacku).zamestnavatel moju kuchynu pocas prazdnin zatvoril-preradil ma na inu budovu--ako kucharku.to je v poriadku.ale zamestnavatelovy dlhodobo ochoreli upratovacky a vyhraza sa mi,ze pojdem robit cez cerpanie dovoleniek upratovacku.moze to urobit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    moze

    ZP
    §55
    (4) Zamestnávateľ môže preradiť zamestnanca aj bez jeho súhlasu na čas nevyhnutnej potreby na inú prácu, ako bola dohodnutá, ak je to potrebné na odvrátenie mimoriadnej udalosti alebo na zmiernenie jej bezprostredných následkov.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Llívia O akú mimoriadnu udalosť ide v tomto prípade?
    avalik ochorenie pracovnika na inej pozicii (upratovacka) a zaroven docasne zatvorenie pravidelnej prevadzky (kuchyna cez prazdniny)
    cacka Vo vysvetlivkách ZP som k § 55, ods.4 našla: Toto ustanovenie je treba chápať skutočne ako opatrenie mimoriadnej povahy - havária, živelná udalosť - a nie na riešenie výpadkov práce v dôsledku zlej organizácie práce.
    Llívia Cacka, presne tak, máš pravdu :-)
      zbaliť

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Nemôže ťa bez tvojho súhlasu preradiť na inú prácu:
    Zákonník práce
    § 43
    (1) V pracovnej zmluve je zamestnávateľ povinný so zamestnancom dohodnúť podstatné náležitosti, ktorými sú:
    a) druh práce, na ktorý sa zamestnanec prijíma, a jeho stručná charakteristika,


    § 54 Dohoda o zmene pracovných podmienok
    Dohodnutý obsah pracovnej zmluvy možno zmeniť len vtedy, ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na jeho zmene. Zamestnávateľ je povinný zmenu pracovnej zmluvy vyhotoviť písomne.


    Že mu ochoreli upratovačky, nie je "mimoriadna udalosť", kedy by ťa mohol preradiť bez tvojho súhlasu.

    Máš v pracovnej zmluve ako druh práce uvedené len "kuchárka"?

    preradenie na inu pracu pocas cerpania dovoleniek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.