Zavrieť

Porady

Problém z Imobilizérom

Dobrý deň. Nevedel by mi niekto poradiť stala sa mi takáto vec (za ktorú si môžem sám) na aute som mal odpojení Imobilizér ktorý mi odpojil pán od ktorého som to auto kúpil. No nejak som tam v tom Imobilizéri po šprtal a zapojil som ho v tom momente mi hneď bloklo motor . Imobilizér mam v strede pri rýchlostnej páke a je na číselní kód. Teraz mi proste len toči motor ale nechce štartnuť neviete ako by sa to dalo spraviť pripadne nejak obísť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Dá sa to obísť , no je to práca pre odborníka ...
    Mne tiež svojho času kľakol...cca jeden deň opravy pre mechanika a následne som len eurá ťahal ...

    Keby som aj vedel , nuž to sa nedá len tak vysvetliť ...
    kormann2 hmm aká drahá záležitosť to bola ? € ??
    buchač Nespomeniem si ...robil mi zároveň ale aj iné veci ...ale dalo sa to zniesť ...

    judit.esam je offline (nepripojený) judit.esam

    judit.esam
    Dá sa auto dať na diagnózu, potom pán za hodinku to odpojí a ideš.... to je robota pre takých čo aj kradnú autá, že to vedia odpojiť.. stačí na to počítač a nijaký ten program, ale ten imobilizer treba vymeniť potom a dá sa pre programovať, okolo 50 euri u XY v garáži.... ..

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    Kamarat teraz pred tyzdnom odcestoval do zahranicia a den pred cestou sa mu stalo nieco podobne na starsej Fabii tak na poslednu chvilu mu to spravil autoelektrikar cez PC za 60 e - robota na 10 min aj s cígou
    kormann2 A kde nájdem takého autoelektrikara ?
    allgreen v kazdom meste sa najde aspon jeden sikovnejší ako su ostatný

    Problém z Imobilizérom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.