Zavrieť

Porady

problém s wifi

Dobrý deň mám problém sa pripojiť na moju wifi. Nejako sa my podarilo odinštalovať najprv moju wifi v pc. Keď som ju konečne nainštalovala a konečne mi tu svieti aj ten malí počítač na lište aj nájdem našu sieť. Kliknem na ňu že pripojiť ale vobec odomňa nepýta heslo a viem že mám na roteri heslo nahodené. Lebo je tam stále zámka a píše tam že " táto sieť vyžaduje sieťový kľúč" ale neviem kam to heslo mám zadať. Lebo som sa dočítala že by to malo automaticky pýtať ale nepýta :-( už som z toho na nervy sedím tu pri tom ako nejaký hecker :-D a neviem si radi. Budem rada za každú radu
PS: som žena, blondína tak prosím vaše rady podrobne a v reči ženskéj :-D
Naposledy upravil Dav : 11.06.13 at 17:47
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzi je offline (nepripojený) zuzi

    také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac zuzi
    Nemáš na boku notebooku takú páčku. My boli doma 2 inžinieri strojári a na to, že sme neprepli páčku sme dlllho neprišli. Skús.
    winzy tlačitko ani pačku nemám :-)

    betka631 je offline (nepripojený) betka631

    Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
    mala som podobný problém a pomohlo mi toto: Štart - Ovládací panel - Sieť a internet - Centrum sietí - Správa bezdrôtových sietí......mala by si tam mať sieť ku ktorej sa pripájaš, pravým klikom nad adresou siete daj Odstrániť sieť...a potom sa skús nanovo pripojiť k wifi, malo by ťa už pýtať heslo
    winzy mám tu bezdrátová sieť, sieťové pripojenie ,pruvodce inštalace sieťe ale žiadne sieť a internet??? Mám starí windovs xp.

    Peto-M je offline (nepripojený) Peto-M

    Peto-M
    klikni na tu sieť pravým a daj vlastnosti...tam bude aj kolónka pre heslo, tak tam napíš dobré aktuálne heslo a potom sem napíš, ći pomohlo.
    winzy keď kliknem pravím tak mi napíše že čo to je ?? nič iné. už som si tu sieť našla aj inak dala som vlastnosti potom protokol sieťe TCP/IP a tam to chce ručne zadať ipe adresu.
    misoft Klikneš PTM na ikonku pripojenia vpravo dole. Dáš si Otvoriť Centrum sieti, Vyberieš Pripojiť k sieti. Vyskočí zoznam dostupných sieti - bude aj tvoja. Klikneš na ňu a Pripojiť. Keďže bude zabezpečená, musí pýtať heslo. Zadáš to heslo, ktorým si si v routeri zabezpečila svoju WiFi sieť.

    A IP adresu nezadávaj na pevno, ale nastav na Automaticky. Tak isto i DNS. Potom adaptér (sieťová karta, počítač) zožerie to, čo ponúka router.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.