Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Áno, do 30 dní. PS , ak by si prečítala predch. tému, http://www.porada.sk/t204451-oznamen...veho-uctu.html tak to tam zistíš.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    IvetaH Milá Tweety, čestné slovo, že najskôr čítam, potom píšem. Otázku som zadala, lebo pár dní dopredu som sa dočítala že 15 dní je na nahlásenie zmeny, tak som oznámila aj konateľovi a téma, ku ktorej som zadala súvisiacu otázku ma priviedla k pochybnostiam, preto som sa opýtala či 15 dní alebo 30.
    Ak by som nenarazila na túto tému, tak by som mala všetko hlásené do 15 dní, nič by sa síce nestalo, ale je lepšie mať jasno.

    Ďakujem ti za odpoveď a budem ti vďačná, ak sa pozrieš aj na moju inú otázku Mzdy a personalistika, tiež som sa dočítala protichodne.
    Tweety Ja som to nenapísala v zlom, len som tiež naďabila na citáciu zákona, tak tá to objasnila.
    IvetaH Ja som to ani v zlom nebrala, len by ma mrzelo, keby si si myslela, že som lenivá. Obvykle skôr spanikárim a spletú sa mi dva znenia zákona do seba a potom si ich vyložím po svojom a potom to dotiahnem až na poradu. A na porade sa sem tam tiež dočítam zaujímavosti a už som stratená.
    A k tej personalistike, už nedám otázku, lebo keď som ju napísala a prečítala, tak som si uvedomila, že riadna haluz.
    Tweety a kde to máš?
      zbaliť

    Tak platí, že vznik nového BU pre PO nahlásim na DU do 30 dní?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.