Zavrieť

Porady

Praca s novou Poradou-pripomienky k Navodu

1,chapem princip fungovania novej Porady,aj prace s otazkou...ale napr. v suvisiacej teme som nemohla najst/ po kliknuti na na posledny prispevok/ ten novy prispevok od Richarda. Rolujem, rolujem, hladam...a to sa mi stava casto aj v inych temach.
Chcem sa spytat, ci by nebolo mozne napr.nejako to farebne odlisit nove doplnene prispevky,alebo komentare /docasne, do precitania/ ,alebo nastavit Poradu tak,aby ma hodila priamo na ten posledny prispevok

2/ vid. obr - tazko sa cita,ked mi tam obrazky prekrivaju text /asi nejaka techn. zavada/
DOPLNENIE : obrazok z PC sa do uvodneho prispevku neda vlozit!!!

3/ prosim dopisat do manualu /alebo vsunut ako vyskakovacku pri zakladani temy/ ,upozornenie, aby ludia nezadavali otazku duplicitne, ze staci IBA RAZ! Lebo tych duplicit je tu denne do zblaznenia...
Naposledy upravil arizona : 26.06.13 at 20:48
3 komentárov     zbaliť
marjankaj No mne sa zdá, že duplicity sa tu vytvárajú automaticky. Teda občas.
arizona len skoda, ze sa automaticky aj same nevymazavaju, chi...
Retuska ja sa tu skoro vobec nevyznam,stale mi ukazuje pisat len taketo komentare a nie normalne prispevky ako poniektori :/ ani ten navod ma nejak nenaviedol
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... sú tu veci, ktoré ma nesmierne vytáčajú, napr. v téme http://www.porada.sk/t218822-a-co-na-to-uctovnici.html srska zadal pekne dlhý úvodný príspevok

    1. prečo sa tento príspevok musí zobrazovať na každej strane a zaberá viac než polovicu miesta, miesto ktorého by mohli byť zobrazené príspevky na jednej strane? predtým to bolo zobrazované iba na prvej strane - niekomu to vadilo?

    2. k číslovaniu - v tejto istej téme - ak sa mi podarí otvoriť tému niekde koncom, tak vidím čísla strán v jednom riadku, ale ikony pre posun dopredu, resp. posledný príspevok sú v druhom riadku - to je taký problém umiestniť čísla strán i ikony pre posun do jedného riadku, aby človek nemusel do blba behať a hľadať myšou?

    3. prečo ikona Verzia pre tlač je prístupná len v niektorých témach? napr. sú aj niektoré zaujímavé debaty, ktoré by som si rád vytlačil

    4. k funkcii Verzia pre tlač - ak je téma na "viacej strán" zobrazí sa v tlačenej verzii len len prvá strana - darmo kliknem na stranu 2 - nespraví to nič - takže z druhej strany neviem dostať tlačenú verziu....

    5. vo fukcii Verzia pre tlač je síce "Zobraziť 40 príspevkov z tejto témy na jednej strany" - ovšem je to taktiež hluché....

    ... a ešte mnoho ďalších a ďalších otravujúcich drobností...

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    môžeš písať komentáre, alebo hned pod otázkou bud žiadať upresnenie (síce neviem, prečo je následne slovko "komentovať", ked zadávam žiadosť o upresnenie k otázka.
    A hned pod otázkou máš možnosť odpovedať ak chceš,
    Po napísaní odpovede klikneš na odpovedať, nie na komentovať.
    Stačí si len vybrať.

    Praca s novou Poradou-pripomienky k Navodu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.