Zavrieť

Porady

rozkladacie lehátko - kde kúpiť

Snažil som sa kúpiť také rozkladacie lehátko ako je na obrázku cez Heureku.sk ale bohužiaľ nech som do vyhladávača zadal akýkoľvek názov pre danú vec tak som to na heureke nenašiel (zadával som rozkladací matrac, posteľ pre hostí, rozkladacie lehátko, ležadlo, karimatka)

Nevie niekto poradiť kde na heureke mám danú vec hladať prípadne kde sa taká tá vec na obrázku dá kúpiť?
default.jpeg  
3 komentárov     zbaliť
Tweety a kde je obrázok?
Genesis.SVK nepriložilo ho skúsim to opraviť
lujza.j http://www.lidl.at/cps/rde/SID-C90D2...Detail&id=6127

od pondelka .....v At
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Zadaj skladacia alebo sklápacia posteľ a potom gúgli krížom-krážom...
    Kedysi to bolo jednoznačné - ruská posteľ... Viď ostatná reklama SLSP - rodinka na chalupe, kde sa mladému Geišbergovi sklopí posteľ... /parafráza na český film so Svěrákom "Na samotě u lesa"/...
    Naposledy upravil Oliwa : 01.07.13 at 20:41
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety ruská posteľ bola aj s kovovou konštrukciou.
    lujza.j Na takej som ako decko spavala u babky a pritom bolo na čom.....som to vtedy brala ako zazitok......dnes by ma chrbtica zato vyfackala.....
    Tweety zaujímavé bolo to,keď s nožičky podstunili, a bacla na zem.
    lujza.j Toto sa mi nestalo....ale bola origoš zelena.....
      zbaliť
    Genesis.SVK jj toto je ono. ten obrazok čo som priložil je z letáku z Lidlu kedysi to tam mali za 29 eur a bolo k tomu aj prenosne puzdro. Škoda že som to vtedy nekupil.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Keď to bolo v Lidli, tak keď si na to počkáš, tak tam sa opakujú veci na predaj...ak ti to ovšem nesúri.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...(zadával som rozkladací matrac, posteľ pre hostí, rozkladacie lehátko, ležadlo, karimatka)...
    Nevie niekto poradiť kde na heureke mám danú vec hladať prípadne kde sa taká tá vec na obrázku dá kúpiť?
    Zle zadaný výraz a preto nič podobné nedávalo ....
    Keďže mám niečo podobné , tak viem , o čo ide ...

    Jedná sa totiž o rozkladacie kreslo ....len nechápem , že prečo Heuréka ( ale to je vedľajšie )...

    Čiže už len vyberať ....
    http://www.google.sk/search?q=rozkla...w=1332&bih=621
    Genesis.SVK no skušal som na heureke rozkladacie kreslo ale toto tam nemajú. A prečo heureku? ... zvyknem ju používať pri nákupoch je to praktické. I keď v tomto prípade zlyhala.

    rozkladacie lehátko - kde kúpiť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.