Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Podstatu tvojej otazky som ti uz vysvetloval osobne cez SSKu. Niektore veci skor urobim ako ich mam zdovodnovat

    Uvadzala si tam nas email vo formate lahko stravitelnom pre spamboty. Paradoxne v otazke kde ta zaujima rozosielanie emailu v registrovanej sluzbe si spravila taky kix ktory nam zabezpeci kopec spamu bez toho aby som sa vobec niekde registroval a vyzival uzitocne sluzby.
    Ak ta trapi spam odporucam studium internetovej hygieny http://www.porada.sk/blog.php?b=28 Urcite uzitocnejsie ako hladat problemy tam kde nie su.
    avalik je problem napisat "vymazana emailova adresa"? ... a netusila som, ze kladenie otazok na porade je "hladanie problemov tam kde nie su" ... bohuzial, na vacsinu mojich otazok si odpovede najdem sama ... ale k fungovaniu porady predpokladam, ze otazky patria sem a nie na ine fora - ale ak to prispje k "cistote" tejto stranky, tak otazky ohladne fungovania porady mozem riesit aj na inych forach, staci napisat
    Richard sorry, ale mam pocit ze moje odpovede su pre teba casto nedostatocne a vytvaraju pre teba viac otazok ako odpovedi, takze vzhladom na moju neschopnost ti veci vysvetlit sa radsej zdrzim... skoda

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    takto tvoja otázka znie zrozumiteľne.
    Pôvodnú si celkom dobre nepamätám, ale niečo na jej štylizácii bolo divné.
    avalik lenze ja neviem co mi admin v otazke zmenil, to si mam uchovavat kopie vsetkych mojich otazok, odpovedi a komentarov? preco ma jednoducho nevyzval na upravu zadania?
    kopretinka ja som to pochopila,nič divné tam nebolo

    Prečo admin a moderátori nezdôvodňujú zmenu znenia otázok/debát a pôvodný text nie je uložený napr. v podrobnostiach otázky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.