Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    prepáč, ten svoj komentár som myslela zo srandy. Ale ked si už zadal súvisiacu otázku, tak ti tu prikladám linky - pôvodné zadanie a doplnené od tej istej zadávateľky.
    http://www.porada.sk/t219811-odpoc-p...ml#post2377052
    http://www.porada.sk/t219816-dodatoc...ml#post2377090
    =========
    napokon nešlo o písomnú, len /asi/ telefonickú výzvu.
    Upresní zadávateľka, ako to vlastne je.
    My sme sa vyjadrovali len k tomu, že v DPFO má byť - ak je nárok - vyplnená nezdaniteľná suma.
    Čo sa týka výzvy DÚ, stretla som sa s výzvami na odstránenie nezrovnalostí v DP, alebo inom dokumente, aj ked spravidla uprednostníme telefonické a následne opravu osobne priamo do predmetného tlačiva - to už je dávno.
    V tomto čase elektronického podávania je jednoduchšie podať dodatočné DP - môj názor.

    § ako taký nejdem hľadať, tých vyziev je minimálne, ale žeby bolo niečo v Daňovom poriadku?
    marjankaj Veď aj ja som to zadal zo srandy. Už ma sfúkol aj Richard, že mám zadávať súvisiacu otázku, tak som to vyskúšal. Som "unesený" Tiež si myslím, že pôjde skôr o odstránenie nezrovnalostí podľa §17.
    No takýmto štýlom to tu bude tak prehľadné, hlavne pri takto "kvalitných" otázkach.
    KEJKA tiež si myslím...................

    Výzva na podanie DDP.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.