Zavrieť

Porady

Hľadáme dobrý lacný a rýchly software pre našu realitnú kanceláriu ohľadne interiérového designu, najlepšie s 3D vizualizáciou pôdorysu.

Sme realitka v BB, ktorá by chcela používať software na tvorbu 3D pôdorysov pre zjednodušenie práce, ale hlavne kvôli prilákaniu nových zákazníkov a zatraktívneniu našich nehnuteľností. Poradíte nám, ktorý využívate najčastejšie a s ktorým máte dobré skúsenosti?
kopretinka realitka a nemá peniaze na zakúpenie programu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    FloorPAD je offline (nepripojený) FloorPAD

    FloorPAD
    Nejaký neregistrovaný užívateľ ma pozval odpovedať na Vašu otázku. Myslím, že by som Vám vedela poradiť.
    FloorPAD je software na tvorbu 2D aj 3D pôdorysov bytu, využíva sa na design interiéru. Aplikácia je zadarmo a kresliť v nej môže každý. Viac na našej web stránke www.floorpad.com.
    V prípade záujmu o spoluprácu mi napíšte e-mail na sales@floorpad.com.

    Hľadáme dobrý lacný a rýchly software pre našu realitnú kanceláriu ohľadne interiérového designu, najlepšie s 3D vizualizáciou pôdorysu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.