Zavrieť

Porady

Dochádzka

​Poprosím o radu, som obchodný zástupca, ktorý sa nachádza v teréne, ale v dochádzke si zapisuje vždy len 8,50 hod. pracovnej doby. Každý deň rovnakú. Dopisujem si ju ale iba na konci mesiaca, kde si ju vytlačím v elektronickej forme a podpisujem. Ako je to v prípade, že príde inšpektorát práce a nemám doplnenú dochádzku? aký odstup od posledného záznamu je akceptovateľný? Mozem mať predtlečený pracovný čas na celý mesiac s tým, že sa budem len podpisovať vždy v aktuálny deň?Vopred dakujem za radu
IvetaH Ja mám urobenú šichtovnicu s čiarkami za prítomnosť, kde mám v záhlaví napísané, kedy zmena začína a kedy končí. A už nedávam podpisovať nič.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ÁNo, môžeš si dni predtlačiť a urobiť aktuálny zápis na konkrétny deň. Veď dochádzka sa má robiť priebežne počas mesiaca, nie až dodatočne.

    Nehovor, že každý deň prídeš a odídeš na minútu presne?
    Naposledy upravil Tweety : 12.07.13 at 12:39
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    joyn0101 ale ja mam predtlaceny aj vsade cas prichod, odchod a obednajsiu prestavku, kedze su vzdy rovnake, len podpisom to potvrdzujem, aj to vacsinou na konci mesiaca
    veronikasad To by pred inšpektorom neobstálo. Treba si viesť denne evidenciu skutočne odpracovaného prac.času, najmä ak ako obchodný zástupca využívaš motorové vozidlo.
    joyn0101 to nie, ale aj ked tomu tak nie je vzdy si mam pisat osem a pol hodiny...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.