Zavrieť

Porady

aké opatrenia podniknúť proti únosu dieťata

Dcéra má za manžela cudzinca./Macedonca/
Majú 7 ročnú dcéru.Zaťko bol vo výkone trestu,v marci sa vrátil a išiel robiť do Nemecka.
Ich vzťah sa obojstranne rozpadá.Dcéra by sa aj rozviedla,ale sa bojí,či ju nebude vydierať dcérkou.On sa o ňu nevie postarať,ona je naviazaná na mame a na starých rodičoch ,ktorý jej s ňou pomáhali.
hubatá Požiadať súd o vydanie predbežného opatrenia: zverenie do osobnej starostlivosti matke.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Keď pôjdeme do extrému , tak žiadne opatrenia nebudú dosť adekvátne , aby nedošlo k únosu ...

    Myslené všeobecne ...
    lujza.j pri Balkáncoch určite!...ich nezastaví nič...iba

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Kde ziju manzelia? Ake obcianstvo ma ich dcera? Treba napisat dolezite udaje,ak chces presnejsiu odpoved


    Keby mali syna o toho by sa viac musela bat, o baby az taky zaujem nemaju :-/
    Naposledy upravil arizona : 26.07.13 at 20:59
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    orchydea dcera s vnučkou na slovensku,zaťko má slov.občianstvo,ale pracuje v nemecku.Vnučka má slovenske občianstvo
    arizona to ma dcera vyhodu,lebo ak ma vnucka slov.obcianstvo,je slovenskou obciankou. Keby mala obcianstvo nejakej muslimskej krajiny,tak by sa fakt mohla bat unosu a nevratenia
    lujza.j bála by som sa aj pri dievčati, velké percento balkáncov sú už Slováci a ich komunita v De je obrovská...mať SK pas ...to bolo pre nich vždy ako prvé aby mali....v 90rokoch sobáše a manželstvá za prachy...len aby nemusel byť doma a bojovať....a tu sa nevedeli vmestiť do kože....teraz to tiež nie je iné, tiež tu vystrájajú len už nie tak viditeľne....
      zbaliť

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Absolutne nič nemôžeš,ked ju bude chcieť zobrať tak ju zoberie.

    aké opatrenia podniknúť proti únosu dieťata

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.