Zavrieť

Porady

Vstup psa

Dobry den, rada by som sa opytala, ako je to so vstupom so psom do prevadzkarni - ci uz kaviaren, restauracii a podobne. Ci zviera moze vstupovat na terasu, alebo aj dovnutra zariadenia, a co v pripade ak sa da vstupovat na terasu len prejdenim cez prevadzku. Kedze je leto, je mnoho ludi so psami na prechadzke a obcas sa chcu zastavit na kofolu a podobne, a tak neviem aky zakon, vyhlaska tuto vec upravuju .. ci to hygiena povoluje a podobme..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač "" Košice S kurióznou sťažnosťou sa na nás obrátil čitateľ, ktorého nepustili s jeho psíkom do predajne s elektronikou. Veterinárneho lekára Vladimíra Stašša, ktorý mal malú čivavu v taške na ramene, to rozčúlilo.... """

    Pupúúúúš ...horí Ti kabelka ... ....
    Čistý dilino ....pálil by do P-čka aj s jeho čibabou.....
    Petra Nová Lujza, vďaka za link.
    Ešte sa mi nestalo, aby ma nevpustili so psíkom, lebo vždy sa najskôr opýtam, či smiem. Kaviarní a terás sme prebrázdili požehnane, už viem, že to vlastne bolo na pokutu.
    lujza.j ...ja sa tiež vždy opýtam...ak nie, neriešim...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.