Zavrieť

Porady

Zoznam na úrade práce

Ahojte, viem si na stránke úradu práce pozrieť zoznam evidovaných ale nie čo žiadajú o prácu ale ktorý poberajú rôzne príspevky v hmotnej núdzi..

Dik
3 komentárov     zbaliť
Tweety na čo by taký zoznam tebe slúžil?
naty-ka Tweety hlavne netreba podceňovať ľudí, a moja odpoveď je, že len tak, nemusím všetko písať na poradu
Tweety Ako som ťa podcenila?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    naty-ka pýtam a ty asi nevieš odpoveď či sa mýlim :-P
    erik555 ked ti to google neponukol, tak jedine ist osobne s prikazom od sudu, ze ti to maju spristupnit
    A to uz ako si na to prisla, ze sa to bude dat verejne popozerat?
    naty-ka no v googli som to nehľadala, ale priamo na stránke úradu ..no ja len tak z nudi v robote som si chcela niečo pozrieť aj som si myslela že to nie je verejná infoška, ale za pokus to stálo ale ďakujem za rady nerady
    erik555 nuda v praci...ci iba cez obednajsiu prestavku?
      zbaliť
    naty-ka tiež si myslím, už som aj hľadala, ale nič nenašla tak, že skúsim sa na porade spýtať ale dik za odpoveď

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    citát z Ústavy:

    "(2) Štátne orgány môžu konať iba na základe ústavy, v jej medziach a v rozsahu a spôsobom, ktorý ustanoví zákon."

    Zákon o ochrane osobných údajov
    § 4
    Vymedzenie základných pojmov

    (1) Osobnými údajmi sú údaje týkajúce sa určenej alebo určiteľnej fyzickej osoby, pričom takou osobou je osoba, ktorú možno určiť priamo alebo nepriamo, najmä na základe všeobecne použiteľného identifikátora alebo na základe jednej či viacerých charakteristík alebo znakov, ktoré tvoria jej fyzickú, fyziologickú, psychickú, mentálnu, ekonomickú, kultúrnu alebo sociálnu identitu.


    PS: tvoj príjem je zverejnený na stránke tvojho zamestnávateľa?
    naty-ka môj zamestnávateľ nemá stránku

    Zoznam na úrade práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.