Zavrieť

Porady

OVB poradcovia - ano, alebo nie?

Chcem sa informovať, máte niekto skusenosti s pracou finančného poradcu pre skupinu OVB? je to výhodné vôbec, viem že nie je stále príjem a človek sa musí snažiť, ale či vôbec banky radi spolupracujú s finančníkmi z danej skupiny OVB?? aký je Váš názor, prípadne postoj k finančným poradcom. Viete im dôverovať, prípadne je táto spoločnosť schopná a spoľahlivá ako pre klienta, tak aj pre samotného poradcu, či sa vie uživiť, ak nič iné nerobí a nie je študent VŠ, len samostatná jednotka.
dakujem za akúkoľvek radu... C.D.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    julysak je offline (nepripojený) julysak

    julysak
    Bol som u nich
    aj financiám rozumiem
    aj som na RM systéme obchodoval za vlastné (cca 40 000 Sk ).

    PS
    Zabudni na nich !
    carpe diem ..takže radšej od nich ruky preč...? prípadne pre nich asi veľmi nie je dobré pracovať..? alebo mám sa držať hesla: "neskúsiš-nemáš"??? dik..
    julysak nielen OVB nakoniec na teba začne tlačiť :

    - postav si plán, koľko by si chcel zarobiť = x
    - teda musíš ukecať = y
    - a k tomu potrebuješ jednať s =2y
    - a teda osloviť = 5y

    BP ešte mali aj kalendár, kde sa toto zapisovalo, takže žiadne také, že robíš si na koľko máš chuť

    patrixo je offline (nepripojený) patrixo

    patrixo :) patrixo
    Vy chctete pracovať pre OVB? Tak potom ale nemôžete byť finančným agentom. Môžete byť napr. v IT podpore, alebo administratíve atď.. Ak chcete byť obchodníkom, tak môžete len spolupracovať vo forme SZČO. Ďalej, OVB nie je skupina ale holding. Finančných poradcov na slovensku je iba hŕstka, ak spolupracujete s OVB, tak ste obchodník, poradenstvo je samozrejmou súčasťou obchodu. Moja skúsenosť s finančnými inštitúciami (nielen bankami) s ktorými ako obchodník spolupracujem je výborná, až som bol milo prekvapený, keď som začínal... Spoločnosť je spoľahlivá avšak klientovo šťastie nezáleží na spoľahlivosti spoločnosti, ale na spoľahlivosti daného obchodníka, s ktorým klient prichádza do styku. A čo sa týka "uživenia" sa, keď je človek šikovný, seriózny a pracovitý, finančné ohodnotenie nadštandardné a dlhodobé (samozrejme príjem vyplýva z obratu obchodníka)

    OVB poradcovia - ano, alebo nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.