Zavrieť

Porady

Zablokovali mi účet na Facebooku

zablokovali mi facebook a ja neviem čo mám robiť menila som na stránke adminky a potom mi to vyhodilo, že nemám dobre zabezpečený účet. menila som heslo asi už 100-krát, všetky tie otázky apod. som už vyplňovala tiež veľa krát. už som v koncoch...........neviete čo je s tým a ako to mám vyriešiť ???
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

BlackDeath
zablokovali mi facebook a ja neviem čo mám robiť menila som na stránke adminky a potom mi to vyhodilo, že nemám dobre zabezpečený účet. menila som heslo asi už 100-krát, všetky tie otázky apod. som už vyplňovala tiež veľa krát. už som v koncoch...........neviete čo je s tým a ako to mám vyriešiť ???
napíš a posťažuj sa big markovi
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no toto....toľké neštestí...."jdu blejt velebnosti"...čo sa už dnes deje..aj do Bruselu pre istotu
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
no toto....toľké neštestí...."jdu blejt velebnosti"...čo sa už dnes deje..aj do Bruselu pre istotu
a neobísť monču, bo to by bola tragédia
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
no toto....toľké neštestí...."jdu blejt velebnosti"...čo sa už dnes deje..aj do Bruselu pre istotu
a neobísť monču, bo to by bola tragédia
tú každopádne....ona je teraz silno presilno snaživá....aby tromfla nosáňa a strýka festra....či je tam ešte nejaká zaujímavá postavička čo mi unikla
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
srska
lujza.j
no toto....toľké neštestí...."jdu blejt velebnosti"...čo sa už dnes deje..aj do Bruselu pre istotu
a neobísť monču, bo to by bola tragédia
tú každopádne....ona je teraz silno presilno snaživá....aby tromfla nosáňa a strýka festra....či je tam ešte nejaká zaujímavá postavička čo mi unikla
ta puno - edit, sergej, péťa, edy, borko, ....
Naposledy upravil srska : 20.08.13 at 15:04
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BlackDeath
zablokovali mi facebook a ja neviem čo mám robiť menila som na stránke adminky a potom mi to vyhodilo, že nemám dobre zabezpečený účet. menila som heslo asi už 100-krát, všetky tie otázky apod. som už vyplňovala tiež veľa krát. už som v koncoch...........neviete čo je s tým a ako to mám vyriešiť ???

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
srska
lujza.j
no toto....toľké neštestí...."jdu blejt velebnosti"...čo sa už dnes deje..aj do Bruselu pre istotu
a neobísť monču, bo to by bola tragédia
tú každopádne....ona je teraz silno presilno snaživá....aby tromfla nosáňa a strýka festra....či je tam ešte nejaká zaujímavá postavička čo mi unikla
ta puno - edit, sergej, pepa, edy, borko, ....
neznam
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Tak toto je skutočná ľudská tragédia..............zablokovaný "Fasabuk" to aby sa jeden z toho zbláznil
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ak máš podobný nick aj na ksichtoknihe - tak to urobili asi preventívne - BlackDeath = black death = čierna smrť = cholera.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ucet mozu zablokovat aj v pripade, ze si zaklikla automaticke prihlasovanie z jedneho pocitaca. Ak si sa potom chcela prihlasit z ineho, tak to zablokuje, aby sa nikto iny nemohol prihlasit. Mne to urobilo, ked som sa doma zabudla odhlasit a v cudzine som sa chcela prihlasit.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať