Zavrieť

Porady

Chcem pribrať na váhe...

Dobrý deň, vždy som si držala svoju váhu 51 kg pri výške 164 cm a bola som spokojná, v poslednom období som schudla 5 kg, je to na mne dosť viditeľné a už si všíma veľa ľudí z okolia a je mi to nepríjemné. Pozerala som rôzne diskusie... vraj sú dobré kvasnice, B12 a pangamin. Len sa chcem spýtať v akom množstve to môžem jesť a či vo veľkých dávkach neškodí?
Naposledy upravil wendy332 : 21.08.13 at 14:43
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    wendy332 do googla som si to dávala, ale hlavne preto píšem, kvôli tomu vitamínu B a kvasniciam koľko si toho môžem dať a či vo veľkom B-čko neškodí... také som nikde nenašla
    kopretinka vitamínov skupiny B je viac druhov,z B12 sa nepriberá,on iba podporuje chuť do jedla,ordinuje sa pri nechutenstve
    http://cs.wikipedia.org/wiki/B-komplex
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    wendy332 dnes ráno som bola na preventívnej... naši ma už vyhnali, ale dúfam že to bude OK ...
    wendy332 doktor mi povedal, že 5 kg nie je nič...
    erik555 a dalej ti nic nepovedal? ci si mu nepovedala, zeby si chcela pribrat?
    kopretinka 5 kilo je nič,keď máš 100,ale pri váhe 50kg je to podľa mňa dosť
    wendy332 to som sa nepýtala ako pribrať, len chvilku som bola v ambulancii a hneď som išla k sestričke na krv...
    kopretinka tak vyčkaj na výsledky......
    wendy332 výsledky prišli... v podste v poriadku. Akurát mi zistili infekciu močových ciest a doktor mi nasadil antibiotiká... takže dobre, že som tam zašla a aspoň som sa uistila že to nie je nič vážne
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Môžeš si medzi jedlom dať aj hroznový cukor. B 12 sú dobré, aj kvasnice. Len pozor, aby si potom nepribrala viac, ako si želáš.
    kaivorus pozor, vo väčšom množstve sa môžu premnožiť plesne, a tie narobia ešte váčší bordel...
    treba zistiť ako je na tom CNS a vegetonervový systém, či sa neobjaVUJE TYREOTOXIKÓZA!!!

    Chcem pribrať na váhe...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.