Zavrieť

Porady

predpokladaný dovolenkový priemer

Zamestnanec nastúpil do PP 8.7.13 a potrebujem zadať ručne PDP. Je to takto správne?
05/2013 23 580
06/2013 20 580
07/2013 18 580

580/(18*8)=4,0277 je PDP?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nie, PDP pocitas z priemerneho poctu kalendarnych dni v mesiaci, je to dana konstanta, teda 21,74 a zjavne ma mesacnu mzdu, teda 580 EUR.

    hodinovy teda 580/(21,74*8)
    Naposledy upravil ivka70 : 23.08.13 at 10:07 Dôvod: Doplnenie zatvoriek, aby aj matematici boli spokojni :D
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Ivka, prečo násobíš denným hod.PČ ?
    ivka70 ja ho osobne nenasobim, dadika si pocitala hodinovy priemer, tak som jej nechcela narusit tok myslienok, mozno potrebuje priemer na hodinu ...to uz predpokladam, ze vie
    veronikasad Ivka, potom nerozumiem čo si vzorcom 580/21,74*8 vypočítala. Alebo to má byť 580/173,92 ? (s tým súhlasím)
    Llívia Chýbajú dve zátvorky a hneď je iný výsledok 580 / (21,74 * 8 ) nie je to isté čo 580 / 21,74 * 8
    dadika2504 Dievčatá ďakujem za pomoc. Ja nie som mzdárka, momentálne len zastupujem za chorú kolegyňu.....:-( A práve teraz sa musí vyskytnúť niečo nezvyčajné.....:-)
      zbaliť

    predpokladaný dovolenkový priemer

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.