Zavrieť

Porady

očrka na dieta

Dobrý deň,chcela by som sa poradiť ohľadom očrky.DNP som si platila od jula 2008.Teraz si to uz neplatim.Pri malej som mala max.matersku.Teraz ma 19m ma kiahne a chcela som si dať očrku z maxima.Možem si ju žiadať, aj z maxima? A je potrebne zaplatiť,alebo sa len odhlasiť.Ak treba zaplatiť koľko sa to teraz plati? Dakujem za odpoved.Ak som na nieco zabudla,odpisem.D.
Katy a R dobu poistenia treba ! - presne..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Kedy ti skončilo DNP ? Zo zákona 31.1.12? Ak áno tak už nárok na OCR ani PN z toho DNP nemáš .
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Daniela172 DNP mi skoncilo zo zakona,ale cerpala som max.matersku 8mesiacov.Malá sa mi narodila 31.01.2012. A neskor som jednu očr cerpala na syna.Preto som chcela vediet,ci je to este mozne cerpat,ci vobec nie.? Dakujem
    Xanti Nie už to nie je možné, už uplynulo priveľa času kedy nemáš poistenie.
    Katy a R gabi - ak čerpla neskôr očr - tak jej mohlo zaniknúť aj v októbri ?? - nuž ale ke´d ani sama nevie napísať ako mala poistenie ?? - tak ...
    Daniela172 Aj tak dakujem.Zajtra budem hadam mudrejsia,ked sa dostanem doma ku papierom.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.