Zavrieť

Porady

co ak nedojde otec pre syna vdany den kedy to ma urcene sudom musim mu ho dat na dalsi den ?

dobry den chela by som sa opytat co ak ma otec urceny styk so synom a nepride pre neho vten den ako ma ale dojde na dalsi napr ma ho mat cez vikend od piatku do nedele a pride v sobotu musim mu ho dat aj napriek tomu ze nedosil v piatok ??
3 komentárov     zbaliť
lujza.j aký problém je mu ho dať v sobotu??
marjankaj A nevieš sa s ním dohodnúť ty sama? To ti musíme sprostredkovávať my? Telefóny nemfungujú?
simona0000 on totizto na moje telefonaty nereaguje .... tak sa s nim asi nedohodnem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    J+K je offline (nepripojený) J+K

    J+K
    Ak máte medzi sebou ľudský vzťah, tak otec určite dal vedieť dôvod a informoval o tom, že príde po neho až v sobotu a hádam sa aj vopred dohodol, kedy príde po syna. Ak vzťahy medzi vami dobré nie sú, ak nedal vopred info a nedohodli ste sa, že si ho vyzdvihne v sobotu, tak si myslím, že nie je dôvod . Veď môžete už mať svoj program, nemusíte ani sedieť doma až do nedele, len aby si ho mohol vyzdvihnúť kedy si zmyslí ))
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    simona0000 dakujem to som chela vediet ci musime byt teraz cely vikend doma a cakat na neho kedy si spomenie a pride
    lujza.j to si nepísala, že zvykne zabudnúť.....
    simona0000 ako este sa to nestalo este len teraz sme mali sud a ma to uz urcene len som chcela byt informovana co ak by zabudol lebo u neho je to dost mozne
    lujza.j ty vieš ako ste "rozhasení" medzi sebou...má to rozhodnutie súdu nejakú právoplatnosť predpokladám.....
    simona0000 ano uz ma pravoplatnost ....
    Mila123 ak zvykne takto sem-tam zabudnúť, tak to ohlás na UPSVaR, nech to soc. pracovníčka zapíše do dokumentácie.......nech máš niečo na papieri....
    simona0000 a to takto potom budem musiet stale hlasit na UPSVaR?? kedy dosiel a kedy nie ? nebude stacit ak to poviem na sude lebo to ako ma urcene teraz je len do rozvodu pri rozvode by som ten styk chcela pozmenit
    Mila123 nie si povinná.....ale ja by som to aj tak nahlásila a trvala, že to tam zapíšu....
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nie,nie si povinna mu ho vydat v inom termine,ako bol dohodnuty, ale...

    je lepsie si vychadzat v ustrety a rozumne sa dohodnut,ako si robit naprieky.

    co ak nedojde otec pre syna vdany den kedy to ma urcene sudom musim mu ho dat na dalsi den ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.