Zavrieť

Porady

Inštalácia SIMS 2 bez inštalačiek

Zdravím. Mám taký problém, s ktorým by som potrebovala helpnúť. Premiestňovala som si SIMS 2 a všetky datadisky s môjho PC do ultrabooku, kedže na ultrabooku nemám mechaniku, nebola možnosť inštalovať si ich z datadiskov. Tak som len v PC otvorila tento počítač dostala sa na EA GAMES a len som si nakopírovala všetky priečinky s datadiskami, a všetkým čo priečinky obsahovali potrebné pre hru, nastal však problém keď som to premiestnila do booku, kedže to nie je nijak nainštalované, tak mi to samozrejme nejde a nijak sa to ani nespustí. Tak potrebujem radu či sa to dá nejako nainštalovať s týchto prekopírovaných priečinkov ?? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ak nemáš DVD mechaniku ,tak si sprav ISO súbor z inštalačky SIMS a ten potom prenesieš pomocou USB kľúča do NTB a spustíš z virtuálnej DVD mechaniky alebo pomocou externej USB DVD mechaniky.
    Naty Shopová vďaka. nastal ďalší problém sims 2 nieje kompatibilné s windows 8. dá sa to nejak vyriešiť ? aj na nete som sa dočítala, že to nejak nefunguje na 8smičku. niektorý to vyriešili cez vlasnosti a riešenie problémov s kompatibilitou no mne to ani tak nejde.
    Vlado40 Windows 8 aký ?

    Inštalácia SIMS 2 bez inštalačiek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.