Zavrieť

Porady

Práca na čerpacej stanici

Dobrý deň, prosím, je tu niekto, kto pracuje na čerpacej stanici ako obsluha v nepretržitej prevádzke? Aké sú platové podmienky, aká je hmotná zodpovednosť a vlastné skúsenosti s takouto prácou. Mám možnosť pracovať na ČS ako obsluha a neviem, čo všetko táto funkcia obnáša.
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja sice nie,ale kamoska robi na benzinke. Plat okolo 400 evri na ruku.Ale jej kolegyna odisla ku konkurencii,kde zarobi vraj viac a nerobi v noci.
Takze asi plat zavisi od majitela, ci konretnej prevadzky. Taktiez hmotna zodpovednost, ci podobne veci ma asi zazmluvnene kazdy inak.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Berňák Berňák

Berňák je offline (nepripojený) Berňák

Toto by inak zaujímalo aj mňa. Aspoň orientačne ako platí OMV v Bratislave lebo ma čaká pohovor.
A k Tvojej otázke - určite je tam hmotná zodpovednosť, asi ako v takmer každom obchode a pravdepodobne veľa závisí aj od prevádzkara, resp. majiteľa danej ČS. Niekto, kto robil pred asi 7-8 rokmi na Shell-ke mi hovoril, že pokiaľ niekto natankuje a hneď sadne do auta a újde, tak sa ho hmotná zodpovednosť netýka, iné by to bolo keby natankoval a normálne vošiel do predajne a Ty by si mu to zabudol/zabudla nablokovať, tak v tom prípade to platíš Ty lebo je to Tvoja vina, ale čo som niekde čítala, tak vraj po novom na veľa pumpách chcú aby si platil/a aj keď "zdrhol" niekto nie Tvojou vinou, pretože logicky - Ty nemôžeš stáť pri každej osobe, ktorá tankuje. Takže by som si dávala pozor, čo podpisujem na zmluve. Malo by tam byť niečo v zmysle, že zamestnanec sa zbaví hmot. zodpovednosti celkom alebo z časti, ak preukáže, že schodok vznikol celkom alebo sčasti bez jeho zavinenia....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať