Zavrieť

Porady

Umyvacka riadu zn Beko nesuší

vie mi niekto poradit co urobit aby mi susila umyvacka riad?
susila doteraz a od vcera mam len mokry riad nevysuseny aj samu som ju skusala ale vobec nejde ziadna para ked doumyva
Naposledy upravil Richard : 19.09.13 at 16:22
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ak zbehne celý automatický program, ten by mal zahŕňať aj sušenie. Otestuj ak sa ti dá nastaviť sušenie samostatne.

    Predpokladám, že odišlo niečo na vyhrievaní a budeš musieť volať servis.

    raynita je offline (nepripojený) raynita

    raynita
    Ak Ti budú tieto problémy pretrvávať, určite kontaktuj servis prostredníctvom formulára priamo na stránkach fy BEKO. Mala som pred rokom problém s umývačkou tiež BEKO. Zopár krát prebehol program v poriadku a potom sa stále zastavil pred sušením a len odrátavalo minúty a nerobila nič. Servisák chodil ku mne dosť často, neskôr si ju už zakaždým bral k sebe. Stále keď sa mi vrátila, zopár krát prebehol program OK a potom nesušila. Do mesiaca som ju mala doma len 2 týždne. Ja som sa nakoniec dopracovala k výmene za novú, dalo mi to dosť zabrať. V predajni som si potom vybrala inú značku. Dúfam, že už sa s takou reklamáciou nikdy nestretnem. Nehovorím, že toto musí byť aj Tvoj problém, ja som sa len podelila s mojou skúsenosťou s touto umývačkou.

    Umyvacka riadu zn Beko nesuší

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.