Zavrieť

Porady

Práca na dohodu

Dobrý deň, chceme prijať dohodára na pozíciu kurič. Môže to byť na DOVP-pravidelný príjem? Dohoda by trvala počas vykurovacieho obdobia, čiže asi od 1.10 do 30.4.2014. Musím v DOVP uviesť tento dátum, alebo stačí napísať:práca bude vykonaná do skončenia vykurovacej sezóny? Môže to byť dohoda pravidelný príjem? Musí sa každý deň zapísať do Knihy príchodov, napr. na 0,5 - 1 hod.? Do zdravotnej poisťovne stačí prihlásiť do 8 dní a akým kódom. Vopred vďaka.
Ešte mám jeden dotaz, ako prijať dohodára na pozíciu zdr.sestra, ktorá by robila na 2 zmeny? Jeden deň denná 11,5 hod, potom nočná 11,5 h, voľno, zasa denná. Môže to byť DOVP pravidelný príjem? Bolo by to len na 1 mesiac, zastupovanie počas PN. Ďakujem
Naposledy upravil katkadss : 30.09.13 at 11:53
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    DOVP nie je vhodná na opakovanú činnosť, tu je potrebná DoPČ. Dohodárom sa vedie evidencia rovnkao ako ostatným. Do poisťovní ich treba prihlásiť pred nástupom do práce.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    katkadss A nemôže to byť DOVP, tam je predsa len tých 350 hod do roka. A to dátumové vymedzenie musí byť uvedené v Dohode, myslím do kedy bude vykonaná? Ďakujem za rýchlu odpoveď.
    Tweety nie, nemôže byť
    katkadss Ďakujem za rýchle odpovede, chceme to dať na pravidelný príjem, aby sme nemuseli stále prihlasovať a odhlasovať. Pri tej DOPČ môže mať za týždeň aj 5 hodín? Jedná sa mi hlavne o výšku minimálnej hodinovej mzdy, aby sme ju neporušili. ešte raz vďaka
    katkadss Ďakujem za odpovede
    Tweety Pri DoPČ môže byť aj 6 hod. týždenne, najviac však 10 hod.. MM musí byť dodržaná.
    katkadss Tweety,ďakujem, viete mi poradiť ešte ako prijať tú sestričku? Doplnila som túto otázku.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.