Zavrieť

Porady

Exekútor

Prosím o radu. Na čo všetko má ešte právomoci exekútor, v prípade ak nemám žiadny majetok, dlhodobo som nezamestanná a nemám žiadny príjem, a z toho dôvodu neviem splácať exekúcie(bohužial) k čomu všetkému môže pristúpiť?
Dakujem
3 komentárov     zbaliť
Mila123 neboj otroctvo ti nehrozí......
inak by ma zaujímalo z čoho žiješ, kto ti platí účty za bývanie, telefon, a pod.
Markéta111 už nežijem, už len živorim, mar par halierov z hmotnej nudze, pomaha mi priatel, je to patová situacie, ked sa zamestnam nedostanem ani tu hmnotnu nudzu na ktoru mi tertaz nemozu siahnut, ale plat mi mozu zobrat cely, co potom budem robit?
draik Exe Vám celý plat zobrať nemôže. Napr. pri čistej mzde 400 e, ak ide o bežný dlh a nemáte deti, Vám zostane vyše 200 e. Je to síce náročné zvládnuť, ale časom exekúciu splatíte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Bude čakať. Možno sa zamestnáte, možno niečo zdedíte....a medzitým budú naskakovať z exekučné trovy. Raz začatá exekúcia sa nepremlčuje, čižesa s Vami môže potiahnuť až do konca života.
    misoft No do konca života ani nie - len do tej doby, než vycucá všetky bubáky, ktoré potrebuje.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.