Zavrieť

Porady

Nakup tovaru (Oblečenia, bižutéria) z Poľska... Lodž a iné

Zdravím,

chcel by som sa skúsenejších podnikateľov opýtať, či náhodou nechodíte do Poľska na tovar, napr. oblečenie alebo bižutéria. Chcel by som sa opýtať kam konkrétne chodíte na tovar a či sa to oplatí. Počul som niečo o najväčších skladoch oblečenia a bižutérie v Európe v Poľskej Lodži. Nemáte s tým niekto skúsenosti a ochotu mi pomôcť? Sme začínajúci eshop s bižutériou a klasickým oblečením a hľadáme dobrých dodávateľov za rozumné ceny. Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Myslis, ze niekto bude prezradzat svoj zdroj konkurencii? Radsej si vygoogli a vyhladaj sama...
    tim18 Mimochodom nie "sama", ale "sám" keď už tak. A predstav si, že googlim všade, kade tade kde sa dá a hľadám celé dni. Tento príspevok som napísal len tak pre istotu, že by sa našiel dobrý človek s ochotou mi pomôcť. Keď nie, tak sa nezabijem a pomôžem si sám. Mám pár konaktov, ktoré som získal vlastnými silami, ale nič to nemení na tom, že som v tejto branži nový a pomoc by sa samozrejme zišla, každý predsa nejako začínal.

    Nakup tovaru (Oblečenia, bižutéria) z Poľska... Lodž a iné

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.