Zavrieť

Porady

Usporiadat
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
najprv vykopať HODNE do hĺbky a potom robiť skladby: hydroizolácia, veľa tepelnej izolácie a nejaký poter...a potom je možné uvažovať o nejakej finálnej podlahe.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

nikdy som to nerobil, ale teoreticky by som tu skvaru vybral, do nejakej hlbky -treba si urcit nejaku podlahu, poter, izolaciu.. od toho odvodit hlabu vykopu, potom by som to nahadzal do miesacky s cementom a spravil 10-15cm zaklad na ktory by isla hydroizolacia, tepelna izolacia, poter a zvysok. Islo mi skor o to ako vyuzit material ktory tam je, lebo vyvoz tiez nieje zadarmo a vyplnat to makadamom nieco stoji.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

alltracboy
nikdy som to nerobil, ale teoreticky by som tu skvaru vybral, do nejakej hlbky -treba si urcit nejaku podlahu, poter, izolaciu.. od toho odvodit hlabu vykopu, potom by som to nahadzal do miesacky s cementom a spravil 10-15cm zaklad na ktory by isla hydroizolacia, tepelna izolacia, poter a zvysok. Islo mi skor o to ako vyuzit material ktory tam je, lebo vyvoz tiez nieje zadarmo a vyplnat to makadamom nieco stoji.
Všetko fasa ale treba počítať, že po čase trochu sadne. Zhruba 5 až 10 mm.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

mna by zaujimalo ako sa robi hydroizolacia v takej jame ked napriklad niesu podrezane steny a spodok je iba zem.
0 0
petermikuláš petermikuláš

petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

lapejko
najprv vykopať HODNE do hĺbky a potom robiť skladby: hydroizolácia, veľa tepelnej izolácie a nejaký poter...a potom je možné uvažovať o nejakej finálnej podlahe.
ak nemá nové poriadne izolácie múrov, teda podrezanie /hoci staré izolácie zatiaľ dobre držia/ a urobí to takto tak riskuje do roka vlhkosť múrov a zostanú oči pre plač
nejeden známy takto dopadol
rozhodne ak nepodrezávajú, tak by som šiel len systémom odvetrávaných podláh ak chcú vo finále plávačku
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať