Zavrieť

Porady

dávky v hmotnej núdzi

dobrý den, som matka s dvomi deťmi 2 a 5r. končí mi v januári rodičovský príspevok a nenašla som si žiadnu prácu zatiaľ. hľadám intenzívne každý den už 4mesiace a stále nič. dostala som strach, že vo februári zostanem bez prijmu. vlastním polovicu bytu v ktorom bývam /2izbového/ a hrubú stavbu rozostavaného rodinného domu v ktorom nič nie je. iba tehly a strecha. ak si nenájdem žiadnu prácu tak budem musieť požiadať o nejaké dávky v hmotnej núdzi. len neviem na čo mám nárok a na čo nie. otec detí prispieva na ne, takže som sa s ním nesúdila o výživné. nevlastním žiadny iný hmotný ani nehmotný majetok. myslíte že mám nárok na dávky?
Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Zavisi od vysky prijmu, kam sa rata aj vyzivne deti.
Sudit si sa nemusela o vyzivne, ale mala by si vasu pisomnu dohodu o vyske vyzivneho dat sudu potvrdit. Budes to potrebovat k ziadosti o davky v hm. nudzi.

A podotazka, otec deti bol tvojim manzelom? Ak ano, dokedy?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sus29 sus29

sus29 je offline (nepripojený) sus29

ivka70 nie sme a ani sme nikdy neboli manželia. tak mi stačí napísať len prehlásenie koľko mi platí a dať to overiť na súde?
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

sus29
ivka70 nie sme a ani sme nikdy neboli manželia. tak mi stačí napísať len prehlásenie koľko mi platí a dať to overiť na súde?
http://poradne.rodinka.sk/judr-sona-...dom-t6355.html

A zijete s otcom deti v jednej domacnosti?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať