Zavrieť

Porady

Aky router na internet od DIGI?

Mame net od Digi. Priamo natiahnuty kabel do pc, bez modemu. Viem, ze je to pripojene cez PPoE. Viete mi poradit aky konkretny wifi ruter by som mal kupit? Staci najlacnejsi len koli tabletu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Potrebuješ DSL router. Ako vstupné údaje pre router použiješ tie, ktoré máš nastavené v PC. Po napojení PC na vytvorenú sieť routera (on si vytvorí svoju) zadáš len automatické prideľovanie IP adresy a DNS adresy. Pre WiFi detto + zaheslovať WiFi sieť WPA2-PSK.
    mecky dsl router? na to si preboha ako prisiel. staci obycajny wifi router PPPoE zvladne dnes kazdy.
    osobne by som odporucil Asus rt-n12 ver D1
    bubalus kupil som cez bazar TP-LINK TD-W8951NB ADSL2/2 ale doma som si vsimol ze nesedi koncovka kedze ma adsl vstup. Ale ak pripojim do LAN1 a PC do napr LAN4 tak v PC mi net ide v pohode, Ale ked sa pripojim s tabletom alebo mobilom tak ukaze ze som pripojeny ale v skutocnosti nenacita ziadnu stranku ani nic.

    Aky router na internet od DIGI?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.