Zavrieť

Porady

Rocne zuctovanie dlhodobo chorého zamestnanca.

Dobry den,
viem ze je na to este skoro sa pytat, len ma to napadlo. Ako urobim rocne zuctovanie zamestnancovi ktory je dlhodobo chory?
Naposledy upravil Mariana B. : 21.11.13 at 07:42 Dôvod: Upravenie nazvu otazky
veronikasad v roku 2013 nemal žiadny zdanitelný príjem ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Mila123 t.r. to mal stihnúť do 17 02 2014 (vrátane)

    Ingrid G. je offline (nepripojený) Ingrid G.

    Ingrid G.
    Ak bude celý rok PN a nebude mať žiaden zdaniteľný príjem, ročné zúčtovanie dane je bezpredmetné. Ak však mal v niektorých mesiacoch mzdu a zaplatenú daň a požiada Ťa o RZD - uplatníš mu samozrejme celoročnú nezdaniteľnú časť a bude mať preplatok na dani.
    tictac7 "...a bude mať preplatok na dani." - môže a nemusí

    alohamercy je offline (nepripojený) alohamercy

    alohamercy
    prečo mám na potvrdení o príjmoch X aj v 12 mesiaci, že trval pracovný pomer, ak zamestnanec bol PN od júna?
    Tweety a myslíš si, že by nemal mať? Pozri môj príspevok.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Dnes 15:49 Pochváliť alohamercyprečo mám na potvrdení o príjmoch X aj v 12 mesiaci, že trval pracovný pomer, ak zamestnanec bol PN od júna
    Aj počas DPN trvá PP.
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alohamercy tak toho som si vedomá, ale X- ká má iba za 1-5 a potom v 12 mes. pritom PP trval celý rok.
    Tweety X má byť len za obdobie príjmu
    alohamercy čiže ak správne tomu chápem, tak by to malo byť iba za 1-5. a v 12 mes. už nie.... Tak potom prečo to účtovníčka tak zaškŕtla?
    Tweety prečo? to neviem, opýtaj sa jej, ak mal príjem len mája, tak 1-5, ostatné 6-12. už nie
    alohamercy ok... a ešte by som potrebovala vedieť... prečo bol vyplatený bonus iba za 8 mes. ( resp. za 5 a vrátený za zvyšné 3) ak dieťa aj naďalej navštevuje školu?
    Tweety na uplatnenie DB je potrebné mať aj minim,príjem 168,85, nestačí len to, že dieťa má štatúd študenta, je vyživované, treba pozrieť §33 DzP
    alohamercy takto, aby sme to upresnili..... Zamestnanec pracoval 5. mes. od 6/2013 je PN (ešte trvá). DB bol vyplatený za 5 mes. (podľa potvrdenia o zdaniteľných príjmoch), ale podľa ročného zúčtovania preddavkov na daň mal nárok na DB za 8 mes. (vrátené zamestnávateľom). A moja otázka znie - prečo mal zamestnanec nárok na DB za 8 mesiacov ak pracoval iba 5?
    Tweety tak to je určite zle, to musíš zistiť.
    alohamercy tak ja sa len snažím prísť tomuto na koreň veci..... pretože mi to vôbec nesedí ....... v podstate ak idem na to logicky..... tak nárok na DB bol iba 5 mesiacov (keďže pracovala), zvyšné mesiace by nemala mať vôbec vyplatené, resp. jej vôbec nemal vzniknúť nárok na DB......takže z toho všetkého mi vyplýva, že účtovníčka asi nevie čo robí
    Anik neviem minulý rok som sa stretla s potvrdením z nejakej banky, kde napriek tomu, že žena bola na materskej od marca v júni dostala dáky príspevok na MDD a v potvrdení to dalo x a tiež koncoročné odmeny v decembri tiež x
    nebude to najaký taký prípad ?
      zbaliť

    Rocne zuctovanie dlhodobo chorého zamestnanca.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.