Zavrieť

Porady

som tehotná,zamestnaná môžem si ešte zvýšiť materskú

som zamestnaná od 2009,teraz som tehotná, termín pôrodu máj 2014,povinné poistenie mám z minimálnej mzdy je možnosť si ešte priplatiť a poberať vyššiu materskú?ďakujem.
Naposledy upravil Dana Sokolakova : 03.12.13 at 12:36
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ano je, zmeniť zamestnávatela s vyšším platom - zamestnanie však musí trvať minimálne 90 dní (bez PN-ky)
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Dana Sokolakova A môžem mať napríklad dve zamestnania aj s tým súčasným,či musím dať výpoveď a tak sa u nového zamestnať.A aká hrubá mzda by bola najlepšia ?dakujem.
    Xanti Toto zamestnanie ti musí skončiť , nemôžeš mať súbežne ho s novým. A na max. MD je VZ teda hrubá mzda 1179 eur ...
    Dana Sokolakova a s DNP sa to nedá skombinovať
    Xanti Potrebuješ z DNP 270 dní poistenia, získaš ich do dňa pôrodu? Ťažko kedže tehu trvá cca 280 dní
    Dana Sokolakova no nie ale aj ta dik
    Dana Sokolakova a ak sa zamestnam u noveho zamestnavatela,potom po 90 dnoch dam vypoved alebo ako to mam urobit a budem nezamestnana
      zbaliť

    som tehotná,zamestnaná môžem si ešte zvýšiť materskú

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.