Zavrieť

Porady

Uver a znalecky posudok cez realitku

Dobry den,
s priatelkou si chceme kupit byt cez realitku. Ide o to, ze realitka nam ponukla moznost vybavenia uveru z ich strany cez banku a ze nam naoplatku zaplatia znalecky posudok. Bojime sa len toho, ci ten uver a uroky nebudu trochu vyssie, ako by sme si to cez banku vybavovali sami.
Co si o tom myslite?

Dakujem za nazory a skusenosti.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Určite by som zvážil , uvážil , porozmýšľal , podumal ....

Ale rozmýšľaš a ideš na to dobre ...
P.S.:
...v poniektorých realitných kanceláriach by som ( obrazne povedané ) neprijal ani ponuku na pohár vody ...
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
gardenia gardenia

gardenia je offline (nepripojený) gardenia

znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac
My sme v tomto roku kupovali byt bez realitky a žiadny znalecký posudok nebolo nikomu treba.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
gardenia
My sme v tomto roku kupovali byt bez realitky a žiadny znalecký posudok nebolo nikomu treba.
Ak berieš ÚVER , tak je POTREBNÝ...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Znalcov maju aj banky, v niektorych je pri vyssich uveroch znalca bezplatne, pripadne za vyhodnu cenu. treba pobehat banky a opytat sa, nie su to male peniaze, stoji to za tu namahu.,
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

urcite by som skusil oslovit aj banky priamo. Ale niekedy to moze byt aj vyhodne cez realitku. Ak by niekto chcel uver na vysoku ciastku (resp vysoke percento z hodnoty) tak realitky mozu mat kontakty na znalcov a ludi z banky a dohodnu to tak aby to vyslo. Priamo mozno znalec odhadne cenu nizsiu, alebo da banka podmienky horsie. Ale urcite by som skusil aj priamu moznost.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať