Zavrieť

Porady

Výpoveď v skúšobnej dobe

Chcela by som dať výpoveď v skúšobnej dobe, ale zamestnávateľ bude 3 týždne na dovolenke a ekonómka je na marodke. Čo teraz? Kedy bude platná moja výpoveď? Môžem ju poslať doporučene, ale nikto ju pravdepodobne neprevezme. Musia mi potom odovzdať zápočtový list?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    V skusobnej dobe sa nedava vypoved, v skusobnej dobe sa oznamuje ukoncenie PP v SD.
    Nikto iny tam na preberanie posty nebude?

    Mozes ho poslat aj postou, v obalke s dorucenkou, skrat na poste uloznu dobu na 3 dni a ked sa ti vrati list ako nedoruceny, budes mat podklad, kedy si "dorucila"ukoncenie PP v SD. Jednoduchsie je dat si ukoncenie PP v SD podpisat na kopiu niekomu, kto to preberie.

    vichrica (Dnes 12:04) Nie, žiaľ nikto kompetentný tam nebude Takže to treba poslať v obálke s doručenkou, a potom budem mať opečiatkovaný neprevziaty list ako doklad. Stačí to?
    Bude musiet, nasledne by som ofotila dorucenku a povodne ukoncenie PP a poslala zamestnavatelovi doporucene alebo obycajne.
    Je to trochu komplikovane, ale ty podklady mat budes.
    Naposledy upravil ivka70 : 03.12.13 at 10:07
    vichrica Ďakujem za radu Nie, žiaľ nikto kompetentný tam nebude Takže to treba poslať v obálke s doručenkou, a potom budem mať opečiatkovaný neprevziaty list ako doklad. Stačí to?
    vichrica Ďakujem za radu

    Výpoveď v skúšobnej dobe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.