Zavrieť

Porady

bolesť v stehnách a lýtkach

Pri dlhšej nečinnosti - napr. niekoľkohodinovom šoférovaní alebo poldennom sedení (napr. pracovná porada) - ma začnú bolieť svaly stehien a lýtok. Bolesť silnejšia ako svalovica, svaly sú skoro nepoužiteľné. Bolesť prejde zväčša po dni, dvoch.

Stretol sa s tým niekto? Mám obavy, aby to nebol príznak niečoho vážnejšieho. Z čoho to môže vznikať? Z dehydrovania, nedostatku Mg, usadenia niečoho v svaloch? Ako by som tomu mohol predísť? Občas treba dlhšie šoférovať aj dlhšie sedieť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pankratz je offline (nepripojený) pankratz

    pankratz
    môže ísť aj o nedostatočný krvný obeh. Môže sa vytvoriť trombóza. Pomohol by hematológ .
    BXLmiami Nepomôže ani svatý Peter ak tými nohami nebude počas cesty poriadne hýbať.Co s týmto akože spraví hematolog?
    Okrem toho to môže byť 100 iných dôvodov takže podľa zákonov tejto gubernie je jediná cesta a síce smer obvodák.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    no ved ked vieš že tvoj pitný režim nie je v poriadku, začni sa mu viac venovať...magnezium si kúp určite myslím denná dávka je cca. 350mg...
    luja5 18.10.14 11:35 odstránil(a) z Porady

    bolesť v stehnách a lýtkach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.