Zavrieť

Porady

SPOTREBA PHM A PRÍVES

Prosím o radu, spotreba auta s prívesom, ako mám rátať do nákladov je to majetok sro, počula som rôzne verzie ohľadom prívesu 50% naviac, 15% naviac ale neviem to potvrdiť zákonom
Prosím súrne
, ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    ANNAP
    Prosím o radu, spotreba auta s prívesom, ako mám rátať do nákladov je to majetok sro, počula som rôzne verzie ohľadom prívesu 50% naviac, 15% naviac ale neviem to potvrdiť zákonom
    Prosím súrne
    , ďakujem
    Anka, pozri §7 ods.2 zákona o cestovných náhradách, je to 15% naviac
    Pekný deň...

    ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

    ANNAP
    ďakujem Manual,za rýchlu odpoveď, ale toto rieši zákl.náhradu na km ak sa použije auto, ktoré nie je zaradené v majetku firmy, nerieši to spotrebu PHM, alebo sa mýlim?

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    ANNAP
    ďakujem Manual,za rýchlu odpoveď, ale toto rieši zákl.náhradu na km ak sa použije auto, ktoré nie je zaradené v majetku firmy, nerieši to spotrebu PHM, alebo sa mýlim?
    Treba si sledovať spotrebu aj s prívesným vozíkom a navýšiť si spotrebu pri jazde s vozíkom. My máme spotrebu navýšenu z priem.7 na 13, to už je konečná spotreba.

    SPOTREBA PHM A PRÍVES

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.