Zavrieť

Porady

BLOCKOVA LOTERIA koľko krát sa žrebuje?

Viete mi poradit prosim ?
Nikde som v pravidlach sutaze nenasiel odpoved na moju otazku..

Losovanie blockov sa zaratava iba z blockov zaregistr.z kazdeho tyzdna pred zrebovanim alebo zo vsetkych blockov zaregistrovanych od zaciatku ?

dakujem pekne za odpoved
Naposledy upravil Richard : 19.12.13 at 10:20
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Každý platne zaregistrovaný pokladničný doklad má DVE šance na výhru – v PRVEJ ŠANCI a v DRUHEJ ŠANCI.

    Prvá šanca sa žrebuje každých 14 dní, spravidla v pondelok. Je vyžrebovaných 10 výhercov (10 výherných poradí). Výška výhier v jednotlivých výherných poradiach je nasledovná:
    .
    .
    .
    .


    DRUHÁ ŠANCA sa žrebuje každých 28 dní, spravidla v pondelok a zúčastňujú sa jej všetky doklady, ktorých DKP je zhodné s jedným z 8 DKP vyžrebovaných pri poslednom žrebovaní druhej šance. Platí, že 8 DKP je žrebovaných tak, aby každé zodpovedalo pokladni v jednom z 8 vyšších územných celkov SR (krajov). Výška výhry v v DRUHEJ ŠANCI je vecná alebo peňažná v hodnote 10.000 eur.
    Naposledy upravil jslancik : 19.12.13 at 10:24
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    stormcatcher 10 000 je priama výhra pri každom žrebovaní.
    Richard Pribudla aj nejaká tretia šanca
    stormcatcher Čl. 6

    PRVÁ ŠANCA

    Žrebovanie výhier v PRVEJ ŠANCI sa uskutoční spravidla v pondelok každých štrnásť dní vyžrebovaním registračných kódov zo všetkých registračných kódov vygenerovaných prevádzkovateľom na aktuálne žrebovanie. Prvý raz sa žrebovanie uskutoční v pondelok 30. septembra 2013.
    Výhernú istinu pre PRVÚ ŠANCU tvorí pevne stanovená čiastka na každé žrebovanie v celkovej výške 20 000 eur.
    Tabuľka výhier pre PRVÚ ŠANCU:
    Poradie Výhry
    1.poradie 10 000 eur
    2.poradie 3 000 eur
    3.poradie 2 500 eur
    4.poradie 2 000 eur
    5.poradie 1 000 eur
    6.poradie 500 eur
    7.poradie 400 eur
    8.poradie 300 eur
    9.poradie 200 eur
    10.poradie 100 eur


    toto je pri každom žrebovaní a je to priama výhra
    jslancik ale o to tu nejde... alebo áno?
    stormcatcher zadávateľke nie, ale ty si v tvojom príspevku zaradil 10 000 do 2. šance, ale to je je v každej prvej šance.

    ja som reagoval na tvoj príspevok
    jslancik ja som iba vynechal zbytočné údaje pre jednotlivé "poradia", pre ušetrenie priestoru a nepísanie zbytočných info. Pri 10000 eurách som písal jasne, že "Výška výhry v v DRUHEJ ŠANCI je vecná alebo peňažná v hodnote 10.000 eur"
      zbaliť

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    každý blok je zaradený do žrebovania iba raz...
    not4me vdaka

    BLOCKOVA LOTERIA koľko krát sa žrebuje?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.