Zavrieť

Porady

Tablet Asus 10.1" OS Win 8.1-pôjde na ňom Omega?

Dobrý deň všetkým.
Prosím vás má niekto skúsenosť s nainštalovaním účtov.programu Omega na tablet alebo netbook s displayom 10"?
Dcéra chodí na obchodnú akadémiu , učia sa účtovať na Omege a chcel by som jej kúpiť tablet s operačným systémom Win.8.1 samozrejme nielen kvôli Omege,ale keď mať tablet tak nech ho už využije na niečo užitočné.
Tu nastáva problém,lebo volal som do krosu a povedali mi,že minimálny display má byť 17"-pritom mám notebook 15" a Omega jej ide v pohode a nemôžu zaručiť či to pri 10.1" obrazovke pôjde a taktiež na Win.8.1.
Win 8 mi pritom garantujú.Viete mi poradiť v tejto veci?Má niekto podobnú skúsenosť?
Ďakujem
Richard Aké má ten tablet rozlíšenie? Ak nie príliš veľké tak by to mohlo byť normálne čitateľné.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Čiste laicky - ak podporuje aj Win 8 (8.1) - malo by to fungovať.
    Druhá strana je ale veľkosť zobrazenia _ pri netbookoch tých 10" je málo (dá sa to pri nich obísť, že sa nastaví rozlíšenie väčšie, nainštaluje sa a rozlíšenie sa potom vráti späť. Na tabletoch to ale bude problém, tie majú svoje nastavené rozlíšenie.
    Za ďalšie - ukladací priestor pre databázy a moduly - v tablete ho toľko asi nebude.... a čo ak nebude akceptovať prídavný priestor na SD/SDHC kartách?

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    no, ja som trocha skeptická k možnosti seriózne pracovať na tablete. Mne robí celkom problém aj maily písať. Kúpila som ho kvôli tomu, aby som na dovolenke mohla pristupovať k stránke, kde potrebujem robiť zásahy a teda, nebolo to vôbec také jednoduché, ako som si predstavovala.

    pridám ešte jeden článok o tabletoch http://complot.cz/k-cemu-je-dobre-mi...si-ho-kupovat/

    Aj ked teda, kupovať ipad k tretím narodeninám......
    Naposledy upravil Dáša_ : 23.12.13 at 08:14

    Tablet Asus 10.1" OS Win 8.1-pôjde na ňom Omega?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.