Zavrieť

Porady

Lepenie Vynilovych tapiet vs Vliesovych.

Je postup pri lepeni Vinilovych tapiet rovnaky ako pri vieselovych ?
Naposledy upravil Timer3 : 23.12.13 at 22:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Je postup pri lepeni Vinilovych tapiet rovnaky ako pri vieselovych ?
    Dnes sa pozriem IBA do google ...a vyhľadám Ti návod ...či zvládneš aj sám ???

    Ak nie , tak zajtra sú ešte otvorené obchody ( otvárajú väčšinou o 9,00 ) a ak vydržíš ešte nejaký čas , nuž zbehnem do nejakého ....do tej 9,30 by som Ti dal aj presný postup ...
    Dúfam , že stihnem ...aby si ešte na Štedrý deň nemusel tapetovať ...

    P.S. 1 :
    To je dnes už fakt až taká lenivosť medzi ľuďmi ???

    P.S. 2 :
    Ak upravíš príspevok , že chceš ( chcel si ) nejaké osobné skúsenosti - nuž neberiem ...
    P.S. 3 - DOPLNENIE :
    Tapety dnes mají zelenou a dělí me je do několika skupin podle použití:
    - papírové tapety asi nejběžnější a nejoblíbenější produkt. Dobře zahladí drobné nerevnosti na stěnách, jsou otíratelné. Vyrábějí se jedno a dvouvrstvé s potištěného, raženého a mačkaného papíru
    - vinylové tapety omyvatelné a vysoce odolné provedení tapet. Díky snadné údržbě jsou oblíbené i jako náhrada obkladu v koupelně anebo mezi kuchyňskou deskou a skříňkami.
    - vliesové tapety Vliesové tapety na stěnu patří mezi nejnovější a nejmodernější druh tapety. Název "vliesové tapety" pochází z německého slova "Vlies". Pro výrobu vliesové tapety se používá jednostranně impregnovaný vlákninový materiál, který je tvořen převážně z buničiny a textilních vláken, jež jsou spojeny pojivem. Tím je dosaženo maximální rozměrové stability. Vliesové tapety na zeď se navíc vyznačují vysokou propustností vzduchu a vodních par. Vliesové tapety mají obrovskou výhodu v tom, že lepidlo stačí nanést pouze na stěnu (při lepení vinylových a papírových tapet je nutno natřít jak tapetu, tak i stěnu). Vliesová tapeta na stěnu narozdíl od papírové tapety nepotřebuje žádný čas na provlhčení. Vliesové tapety na zeď představují dokonalost, jednoduchost a snadnou aplikaci zároveň. Vliesové tapety se jednoduše lepí a ještě snadněji se udržují.
    - tapety přetíratelné vysoce inovativní řešení. Jsou to vlastně strukturální vzory. Vše v bílé barvě. Tyto se po nalepení přetírají požadovanou barvou interiéru a vytváření tak iluzi ražené struktury.
    - fototapety dalo by se říct klasika půl století, na výběr máte dnes ovšem až k tisícům motivů krajin, světových památek, fauny a flory celého světa.

    Informácie sú z netu ...zaspal som ráno a nestihol byť ako prvý v obchode ...
    ...budiž mi prepáčené ...
    Naposledy upravil buchač : 23.12.13 at 09:33
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Doplnenené ...

    Fujtajbl , ale som sa spotil a ani 5 minút času mi to nezabralo ....
    Timer3 Hahaahaha Take navody ze daj lepdilo a stiahni najdem vsade, lenze som cital ze vraj tie tapety sa maju natriet lepidlom a nejako zlozit a nechat odstat ? Proste preto sa pytam, lebo pri vieselovych len das lepidlo na stenu a nalepis.. Tu vraj treba dat lepidlo aj na tapetu aj na stenu a ked som pozeral tak tie tapety sa nejak extra zadnou castou nelisia a nechapem ako to ma navsiaknut alebo co... preto, by som chcel pocut od niekoh kto to konkretne doma robil.
    buchač Viď P.S. No 2 ....

    ...o zvyšku sa proste nemienim baviť ...
    Timer3 Hmm co sa stalo preboha s touto strankou... Ked sa pytam ci je postup rovnaky ako s vlieselovou tak asi viem ako sa to lepi, len si nie som isty ci je to rovnake a zrejme som na nete nic nenasiel ked som tu nie ? A prides a robis tu zo mna hlupacika, ktory nevie pouzivat google, este mi to tu vyboduj, fakt dakujem za pomoc XD Inac v potravinach na mna pozeraly jak vyvaleny a z eshopu som nikoho nestretol a navod je nezrozumitelny.
      zbaliť

    Lepenie Vynilovych tapiet vs Vliesovych.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.