Zavrieť

Porady

Štátne vlajky

Dobrý chcel by som sa spýtať či môžem zverejňovať štátne vlajky v mojom logu ktoré budem neskôr zverejňovať ?

Vopred ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Simona123 je offline (nepripojený) Simona123

    študentka práva, 3.ročník Bc. ...viac Simona123
    Dobrá otázka ,
    ak to logo nebude ľahko zameniteľné s logom štátneho orgánu alebo inštitúcie, tak v tom nevidím problém, ale keď si z toho loga chceš spraviť obchodnú značku, tak odporúčam preštudovať si toto: http://www.upv.sk/?legislativa-ochranne-znamky
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    stinson12 Nie je to obchodná značka ale keď tu vlajku som vytvoril cez jeden program a keď na nej nebuddu presne vymerané čiary a sýtosť farieb tak by to mohlo byť problemove s políciou či na take malé detailiky sa nepozerá ?
    Simona123 Aha, tak potom v pohode možeš aj všetky farby v normalnej sytosti, skôr si myslím, že štátny znak by bol väčším problémom... neviem, čo to má s políciou? nežijeme v minulom režime
    stinson12 Okey a ked chcem napríklad taku Britsku vlajku stym červenými pásikmi v strede to by tiež v poriadku ?
    marjankaj No ak by si to chcel nosiť na rifliach na riti, tak by sa to mohlo považovať za hanobenie štátnych symbolov.
    stinson12 ja tu vlajku chcem dať na logo
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.