Zavrieť

Porady

Nemožnosť prihlásenia sa na drsr.sk + duplicitná registrácia

Dobrý deň,
vedeli by ste mi pomôcť, čo s tým?
Zhruba pred 5 dňami, a pár krát potom, som sa pokúšal prihlásiť so svojím ID a heslom na finančnú správu, no písalo mi, že sú zadané zlé údaje. Dal som si vygenerovať teda nové heslo, no to mi už písalo, že užívateľ neexistuje.
Ak som správne pochopil, mal by som ísť teraz s vytlačením mailom, čo mi prišiel a vypnenou dohodou o elektronickom doručovaní na daňový úrad osobne a tam mi dajú ID aj heslo?
Ďakujem za odpoveď na možno hlúpu otázku :-)
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Akú dohodu máš uzatvorenú ? Prišlo ti oznámenie z DU, že tvoja dohoda bola k 31.12.2013 zrušená ?
Jaronimo Ja som práve tú dohodu nemal ešte uzatvorenú, iba som bol zaregistrovaný.
Jaronimo keby sa nad tým náhodou ešte niekto podobne čudoval, nedalo sa mi prihlásiť, lebo ma vymazali, keďže som sa registroval už v 2012 a v 2013 som tam nevykonal žiadnu aktivitu. No teraz ma zeragistrovali nanovo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    Ja som sa teraz prihlasila so svojim ID a heslom, ktore mam od zaciatku uz niekolko rokov. Podavam so ZEP.
    srska ja tiež, id + zep mám od 2008

    LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

    Vylúčený člen LukyKs
    S dohodou choď na DU
    Potom ti mailom príde ID
    prihlásiš sa

    Nemožnosť prihlásenia sa na drsr.sk + duplicitná registrácia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.