Zavrieť

Porady

Silikonove prsia

.............
Naposledy upravil stephanie18 : 28.01.14 at 21:30
kopretinka aké zákony? šak to bolo o tom,že chceš silikony.zas vymazávač,ale máš smolu,admin tvoju otázku vráti naspäť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    stephanie, nie že by som podceňoval naše poraďáčky, ale tu na porade sú tí, čo aktívne prispievajú väčšinou účtovníčky, daniarky, ekonómky a pod. Nemyslím si, že niektorá z nich absolvovala estetickú operáciu u pána Mahdi Nasaba.

    Skôr by som ti doporučil zadať otázku na fóra o zdraví či na Facebooku, alebo si priamo vyhľadaj na nete referencie či príspevky na daného lekára.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    len si zavscsit a minimálne na 5ky , potom daj foto ako to dopadlo a posúdime či bol doktor OK.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    fúha ked "funguje" aj takto? http://www.zlavin.sk/sleva-detail/?t...ika&d_id=16891 ja určite nie....
    najdi si takého ktorý je hlavne prsiar!!sú veci za ktorými sa oplatí aj cestovať...

    http://www.zzz.sk/?diskusia=98
    Naposledy upravil lujza.j : 24.01.14 at 19:13

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Potom by nam mohla ukázať, ako to dopadlo

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Ak by tu aj taká bola, myslím, že by sa nepriznala. Čítala si príspevky od tých žien, ktoré takýto chybný krok oľutovali?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...si hovorte , čo chcete ....

    Ale dobrý je ....
    Mne tak vyrysoval prsia až do het ........


    DOPLNENIE :
    Obrátim inak , teraz vážnejšie ...
    Robíme si srandičky , šak jasné ...
    Ale je potrebné vziať do úvahy aj ten opačný fakt .
    Možno má Stephanie prsia veľkosti " A " alebo " B " ...
    Pri nicku je číslo 18 , dedukujem to číslo ako vek .
    Takže ak mladá čajočka si musí podprsenku vypchávať , aby zaujala mužské pokolenie , nuž nie je čo závidieť . Nie každá zvládne a vtedy je ten silikón aj nejaké riešenie - určité východisko . Samozrejme , že netreba zanedbať to zdravotné hľadisko .
    Ako bolo povedané , to zväčšenie pŕs na veľkosť " D " a vyššie je už len viacmenej pre celevriti a zlatokopky ( ***** ) ...

    POZNÁMKA :
    ENVY kliniku poznám , riaditeľka MUDr. Kožuchová je človek a lekár na svojom mieste .
    Naposledy upravil buchač : 10.01.14 at 08:07
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pivko daj foto
    osky typisch Juraj -vsetko dobre v novom roku-nech ti ten Humor vydrzi :-)
    buchač Doplnenie príspevku.....
    jslancik to počasie má na teba divný vplyv
    lujza.j Od "D" je kategoria zlatokopky...tak dik
    buchač Luíííí ....
    NEBRAŤ OSOBNE !!!

    Tie čajočky , ktoré sa postupne na ženy menili a tým pádom aj prirodzeným ( nie prirodzením ) rástli do kyprých tvarov , tak tie ja neberiem za tie zlatokopky . Na druhej strane sa ale aj medzi touto skupinou nájdu takéto exempláre ...

    Kategória zlatokopky sú predsa tie , ktoré všetko podriadia svojmu účelu ...
    Najpríkladnejšie a najznámejšie sú snáď tieto ...
    http://diva.aktuality.sk/clanok/2547...va-zlatokopky/
      zbaliť

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    nez investujes do pre mna nezmyselnej operacie,mala by si vediet ze s velkymi prsami mas ovela viac problemov ako s mensimi-.....od kupy podprsenky az po bolesti chrbta....
    to ze sa za tebou obzrie o par chlapov viac,to ti moze byt fuk :-)
    Braňo ak nemá žena čím zaujať, tak skúša aspoň prsiami.
    lujza.j Vies osky toto v dnesnej vyprsenej dobe bebenky nezaujima...ja ked nieco tak iba kvoli sebe!!! Keby zmensenie nebolo take bolestive uz som tam!

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    skutočne ti to treba? úbohá to žena, ktorá musí mužov zaujať svojím poprsím, pretože ničím iným ich nedokáže zaujať...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.