Zavrieť

Porady

Zamrznutie PC po spustení

Dobrý deň,potreboval by som poradiť,ako dosiahnuť to,aby mi prestal mrznúť PC.Vždy po každom zapnutí PC sa po určitej chvíľke (niekedy už pri samotnom načítavaní Windowsu,inokedy až po cca 5 minútach) zasekne,vôbec nereaguje,na nič sa nedá kliknúť.Trvá to cca 1-2 minúty a potom väčšinou odmrzne a už beží PC úplne normálne až do vypnutia,ale niekedy sa stane,že už neodmrzne a som nútený ho surovo vypnúť.Všimol som si aj to,že keď je už spustený prehliadač tak väčšinou odmrzne a keď nie je spustený alebo ho nestihnem spustiť (lebo medzitým už zmrzol) tak treba celý PC vypnúť,ale nie je pravidlom.Pri vypínaní PC sa občas taktiež stane,že sa jednoducho nedokáže sám vypnúť.Mám nainštalované najnovšie ovládače,aj som si aktualizoval Bios.PC mám Acer Predator G3610.Používam Windows 7 a už som ho skúsil preinštalovať aspoň 5 krát a stále mi robí to isté.Vopred ďakujem za radu.
Gyrxiur Nemáte grafickú kartu od nvidie - geforce gtx4xx-gtx5xx? tieto dve rady gpu majú problém a treba špeciálne upravené nové ovládače, alebo staršie, ktoré tú chybu ešte nemali.
radoslav1875 Grafickú kartu mám AMD Radeon HD 6850,takže tu by asi nemal byť problém,či predsa?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    radoslav1875 nie,v núdzovom režime išlo v pohode

    fredericenko je offline (nepripojený) fredericenko

    Som clovek ktory rad pomaha ostatnym ako len moze. Bohuzial nemam vo zvyku pisat diakritiku (bodky dlzne..) ...viac fredericenko
    Moc programov ktore sa nevedia vypnut alebo virus. Spusti SCAN pc cez antivirus (stiahni si aj anti-malware program a preskenuj si ho aj s tym) a stiahni si WISE cleaner program. V programe, optimalizuj si ho, defragmentuj disk a hlavne vypni programy pri spustany windowsu. (je tam taka funkcia, to najdes) Skus toto, ked ti bude stale sekat, odpis, pomozem ti aj osobne Dufam zom ti pomohol!
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    radoslav1875 No neviem či to pomôže,nahodil som nový Windows a okrem Chrome som ešte nemal nič iné nainštalované a aj tak PC mrzol.Antivírus mám Eset a nenašiel mi žiaden vírus.Na optimalizáciu a defragmentáciu používam Ashampoo WinOptimizer 10.Windows mám na SSD disku a ten sa nedefragmentuje.Inak veľmi pekne ďakujem za pomoc.
    fredericenko Tak si ho skus dat opravit niekomu/niakej firme, mozno ho mas poskodeny. inak neviem ako uz pomoct..
    radoslav1875 pravdepodobne asi ani inú možnosť nemám
    nevadí,aj tak vďaka všetkým za ochotu
      zbaliť

    Zamrznutie PC po spustení

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.