Zavrieť

Porady

Podanie dokumentu -daňový úrad

Vie niekto poradiť?
Pri skúške fungovania elektronickej komunikácie s DÚ sa mi vyskytol problém, kedy mi nechce načítať formulár priamo na vyplnenie tak, ako je to vo videozázname uvedené. Priamo mi načíta iba tlačivo Všeobecné podanie, ale akonáhle dám niektorý iný začne mi načiítavať e-dane a formulár sa mi otvorí v e-daniach. Robím niekde chybu, alebo kde je problém?

prikladám obrázky
1a.jpg  
2a.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    nerobíš nikde chybu. Ukážka na stránke FS je na podanie DPk SD z elektriny. Nakoľko toto tlačivo nie je v eDaniach, tak s vypĺňa na stránke FS. Ak ideš podávať tlačivo, ktoré je v eDaniach, automaticky Ťa to presmeruje na eDane. Všetko, čo je zapracované v eDaniach sa má naďalej zasielať cez eDane, preto je to tak.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    martuľa tak , ale to zbytočne potom mýli ľudí, to si mohli dať do videoprezentácie dokument, ktorý je najčastejšie použíívaný.....
    t.j. v e-daniach vypíšem a odtiaľ aj pošlem a ono ma to nejako naspäť hodí na stránku FS, kde uvidím, že dokument je odoslaný, alebo ako? Nerozumiem tomu......
    tictac7 tento rok som ešte nič nepodávala. Predtým to bolo tak, že Ti to vyhodilo Potvrdenie o podaní a hneď si si mohla aj dať vyhľadať Potvrdenie o prijatí a toto tiež vytlačiť, alebo uložiť do pdt, či kedykoľvek cez eDane znova vyhľadať..... A kedykoľvek sa k svojim podaným veciam budeš vedieť aj dostať v schránke správ.
    avalik potvrdenia vidis aj v edane aj vo svojom profile na stranke FS
    martuľa ďakujem za vysvetlenie, našla som si dokument, ktorý nemá ikonku v e-daniach a otvorilo mi to správne. Motala som sa v tom asi hodinu a porada poradila za pár minút....
    vďaka...
      zbaliť

    Podanie dokumentu -daňový úrad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.