Zavrieť

Porady

eshop a danova kontrola

ahojte.mam otazku.mam eshop.vsetko ide na dobierku.musim mat podnikatelsky ucet? je to podmienka? mam stiahnuty program,v ktorom tlacim faktury.keby ale prisla danova kontrola-ved ako zistia,kolko som tych faktur vydal? kludne tie faktury vydat nemusim...vela ludia ich ani neziada...ide mi o to,ze ako moze danova kontrola-podla coho-ked mam len taky volny fakturacny program zistit moje prijmy a vydavky...pripadam si nezkontrolovatelny.a to urcite tak nebude...diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    linko1 je offline (nepripojený) linko1

    :-) linko1
    dá sa to skontrolovať cez poštu, podnikateľský účte nemusí byť ale je dobré mať príjmy z podnikania zvlášť na jednom účte
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    taylor007 mne sa v banke smiali..ze vraj podnikatelsky ucet mat musim..boha,som z toho jelen..
    este by ma zaujimalo-poculi ste o nejakej kontorle eshopov? kvoli ochrane osobnych udajov ci co..
    avalik dole si pozri etiketu porady .... o ochrane osobnych udajov a eshopoch je tu dost zodpovedanych tem, pouzi vyhladavac hore
    taylor007 inak,potrebuje eshop,ktory predava len cez dobierku aj registracnu pokladnu?
    avalik hore je vyhladavac, tvoja otazka je uz zodpovedana ... toto nie je pokec, precitaj si etiketu porady
    taylor007 jezis.presne toto som cakal.ale sorry...je to tu take neprehladne,ze ja neviem ,kam to davat.:
    avalik nedavaj ale vyhladavaj ... pripadne klikni na rubriku eshop nad tvojou otazkou ... mozes studovat ... a mimochodom, dole na stranke mas aj navod
    taylor007 ok kuknem)
      zbaliť

    eshop a danova kontrola

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.