Zavrieť

Porady

strata hesla - neviem sa prihlásiť na stránku finančnej správy

stratila som heslo na prihlásenie na stránku finančného úradu - nevie mi niekto poradiť čo mám robiť, komu zavolať? písala som e-mail na na adresu uvedenú na ich stránke, odpoveď neprišla. Asi na 150ty krát som sa dovolala aj na tú ich poradenskú linku - nevedeli mi však poradiť, nevedia poradiť ani u nás na Dú.Som zúfalá, potrebujem potvrdenie pre úpsvar súrne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Choď osobne na pobočku DU, žiadaj o vygenerovanie nového hesla. Pošlú ti ho do emailovej schránky. Stalo sa to aj môjmu klientovi, heslo mu poslali v ten istý deň.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak vies ID, tak si mozes dat poslat zabudnute heslo

    "V prípade, že ste zabudli heslo a poznáte svoje používateľské meno (ID používateľa), môžete si dať vygenerovať nové heslo. Vygenerované heslo Vám bude zaslané na e-mailovú adresu uvedenú vo Vašom profile."
    rozimova Na DÚ som bola, povedal mi tam ten pán čo to má na starosti, že už nevedia vygenerovať nové heslo, vedeli to v starom programe a teraz už majú nový - asi od 1.1. Moje ID mám - skúšala som na stránke - cez zabudnuté heslo - ale vždy mi napíše chybové hlásenie.
    dominika Zdravím, ja mám ten istý problém, na DU mi s tým nevedia pomôcť, ani v call centre BB. Vraj sa to dá riešiť iba cez internet Finančnej správy - mailom na technickú podporu https://podpora.financnasprava.sk/submit_ticket

    uko je offline (nepripojený) uko

    uko
    a neprihlasovali ste sa nahodou na testovacej verzi stranky pfs? lebo mne to neslo pre to https://tpfs.financnasprava.sk/sk/titulna-stranka vsimnite si cervenym - testovacia prevadzka

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    Nikde netreba volať, treba sa prihlásiť, zadať ID a dať si vygenerovať nové heslo. Ja som tiež zabudla heslo, včera som si žiadala o vygenerovanie nového a myslím že to netrvalo 10 minút kým mi ho poslali

    sissy87 je offline (nepripojený) sissy87

    sissy87
    Tak isto som to robila aj ja. Nefungovalo mi heslo, ktoré som dostala od klienta, preto som si dala vygenerovať nové. Dostaneš to na zadanú mailovú adresu. Mňe prvotné prihlásenie nefunguje. (( Vypíše mi chybové hlásenie že "Zadané prihlasovacie údaje nie sú správne, alebo je účet neplatný!". Nemali ste niekto taký problém??

    strata hesla - neviem sa prihlásiť na stránku finančnej správy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.