Zavrieť

Porady

výmena priesad rajčín

Mám po jednom balíčku (cca 10- 15semien) z odrôd rajčín: 100 pudov, nastja sladká, sladkaja devočka, čudo sveta, kiš miš krásny, ikra oranžová, black cherry. Budem priesady pestovať prvý krát, takže asi vysadím všetky samená z obavy či mi vôbec niečo vzíde, no do záhrady budem vysádzať tak len asi 2-3 kusy s každej odrody. Ak by mi vzišlo viac vymením za nejakú zaujímavú odrodu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pablito74 je offline (nepripojený) pablito74

    pablito74
    Poradim ti, vysievaj iba cca tolko semien kolko rastlin potrebujes, ak ti niektore nevzijdu, dosej potom.
    Inak z pochopitelnych dôvodov je lepsie vymienat semena ako hotove priesady. Prajem pekny den.
    vemak niečo na tom bude, no mam obavy hlevne aby som ich nemal dlhé a slabé. Okno tam nieje moc veľké a len zo západnej strany.

    Chokma je offline (nepripojený) Chokma

    Chokma
    Ak budes sadit von, tak ti staci siat az v marci. Ak budes siat skor a na parapete, tak ti vybehnu. Rajciny znesu aj otuzovanie, takze ich po vzideni nemaj v najteplejsej miestnosti, to tiez podporuje vyssi rast a vybiehanie. A ako napisal pablito, radsej zasej naprv menej, rajciny neklicia dlho, takze budes vediet na com si a podla toho sa zariadit a vysiat v pripade potreby dalsie. Mozes si ich nechat aj trosku predklicit, vtedy to zistis skor...
    vemak Ďakujem všetkýmza rady, semienka už mám vymenené.

    výmena priesad rajčín

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.